Aleš Horváth

V okne mojej kajuty zažiarila Zem. Už sú to roky, čo som kedysi podobne pozoroval Mesiac. Na vesmírnej lodi Alpha 751 z termoplastického materiálu zažívam momenty, keď vidím Mesiac a Zem naraz takmer vedľa seba. V ojedinelých chvíľach mávam vo výhľade spolu s nimi aj Slnko. Jeden by si myslel, že rokmi sa začne človeku cnieť za rodnou planétou, mne však nie. Z nostalgie zapínam z času na čas stroj a ja sa teleportujem do dávnych vekov. Vekov bohov a mýtov do čias legiend a hrdinských bojov. Práve preletel okolo nejaký Klingon. Musím ísť, pošlem po ňom zásielku do Delta kvadrantu. Keby niečo, nechajte odkaz na 3D zaznamniku. Tá stará kraksňa už síce blbne, ale to viete, počas bojov Jediovia nikdy nešetrili lode Darth Vadera. Bol zázrak, že som ho vôbec rozchodil, keď sa Temná hviezda rozpadla. Ešte že teleport fungoval správne, vyhodilo ma z budúcnosti naspäť pár sekúnd pred jej výbuchom.

Info

Prezývka alessi
Web: http://aleshorvath.sk
Členom scifi.sk: 7 rokov
Naposledy online: 20.06.2020
E-mail: horvath@aleshorvath.sk
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 338
Články: 1
Poviedky: 27

Zbierka - ponúka

Aleš Horváth ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Aleš Horváth ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Aleš Horváth ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Návrat
Páni tvorstva nič netušiac z pustín nosia staré kosti. Že z nich vzíde utrpenie? Nemal nikto umu dosti. V uliciach sa rozľahol rev, u ľudí zrazu nastal strach, človek sa náhle smrťou chvel. Mohol sa boh len hlasno smiať A každý sa len do špár natíska nech ho nechytia dinosaurie zubiská.
25.05.2020 12:06:52

Profesor a jeho cena
páčil sa mi humorny štýl výmeny replik. svojim spôsobom klišé v zložení aj iné veci ako spomínal Marek, niečo na spôsob "návrat do budúcnosti". ten záver som akosi nepochopil, možno by tam zapasovala veta o zákone zachovania energie, že keď oni išli do minulosti tak z minulosti prišli dvaja Rexovia. aj keď síce tvoja pointa je o genetickej modifikácii psov.
24.05.2020 17:09:39

Veľký mág
strácal som sa. v určitom momente som napríklad nerozumel, kto čo komu čo hovorí. a neviem či som pochopil že to biele stvorenie bol ten mladý mág. mne to pripomenulo knihy z WoW., hlavne knihu Vnútorný démon. Celkovo ma to zaujalo, určite by to stálo za to spracovať to a rozšíriť to napríklad o magický súboj mladého a starého muža.
24.05.2020 17:09:11

Profesor a jeho cena
páčil sa mi humorny štýl výmeny replik. svojim spôsobom klišé v zložení aj iné veci ako spomínal Marek, niečo na spôsob "návrat do budúcnosti". ten záver som akosi nepochopil, možno by tam zapasovala veta o zákone zachovania energie, že keď oni išli do minulosti tak z minulosti prišli dvaja Rexovia. aj keď síce tvoja pointa je o genetickej modifikácii psov.
24.05.2020 16:57:18

Bež, bež, utekaj...
ako páčilo sa mi to až na jeden detail. myslím si že keď človek. beží e+2 tak dlho nevydrží a nie to ešte zrýchliť na e+3. nehovoriac o tom že keď človek beží a Tyro urobí krok tak by ten človek dlho nevydržal. a problém vidím aj v tom, že on musel vedieť že to nie je reálne. mimochodom, keď v upútavke vymením slovo potvora za slovo žena :-D tak máš veľkú pravdu. a sám rozmýšľam či je horšia tá potvora alebo zúfalá žena. ale, o tom potom ;-)
24.05.2020 16:43:02

Minirecenzie

Poviedky

Nárcie

Išiel som len na výlet do prírody. Ale odkiaľ sa zobrala tá farebná kupoľa? čo len so mnou bude.

0 komentárov

Návšteva z lesa

Uväznili celú moju rodinu. Našťastie, z lesa prišla záchrana.

7 komentárov

Jaštere z Mexicana Street

Z diaľky bolo počuť dunenie. Žeby sa mestom valila ťažká vojenská technika? Ale veď tu v Amerike nebola žiadna vojna.

5 komentárov

Porno

Vždy som potom túžil. Po nahých dievčatách a nekonečnom uspokojení. :-D

4 komentárov

Bibi a Libi na Veľkú noc

Ach tá Veľká noc. Pre chlapov potešenie, pre malé dievčatko utrpenie.

4 komentárov

Športový zápas

Na Zemi som bol majster v športovom čarodejníctve. Preto zápas na Centauri VII som si nemohol nechať újsť.

5 komentárov