TOS-ska na DVD

A nakoniec.....

Paramount oznámil vydanie prvej série TOS na DVD diskoch, ktoré sa dostane do predaja 31.augusta. Tento balíček bude obsahovať 8 DVDčiek, na ktorých sa bude nachádzať všetkých 29 častí prvej série (v poradí v akom sa odvysielali) plus nový bonus materiál.

Aj keď bola časť "Where No Man Gone Before" nafilmovaná ako druhý pilot pre ST seriál, tak prvou epizódou na prvom disku bude časť "The Man Trap", ktorá seriál v roku 1966 uviedla.

Posledné (teda ôsme) DVD bude obsahovať niekoľko dokumentov. Jedným z nich je aj "The Birth of a Timeless Legacy", ktorý by mal konečne povedať pravdu o tom ako to vlastne všetko začalo: od prvého pilotu "The Cage", cez všetky tie ťažkosti až ku uvedeniu seriálu stanicou NBC. Tento dokument bude obsahovať rozhovory s ľuďmi okolo stanice NBC a s hercami Williamom Shatnerom, Leonardom Nimoyom, či producentom Robertom Justmanom.

Dokument s názvom "Life Beyond Trek: William Shatner" nám ukáže kompletnú tvorbu tohto herca, od Star Treku až po jeho súčastne filmové a televízne projekty. Ďalší dokument s názvom "Reflections on Spock: Leonard Nimoy" dovolí tomuto hercovi vysvetliť prečo svojho času napísal knihu "I am not Spock" (Nie som Spock), no neskôr zmenil svoj názor a napísal knihu "I am Spock" (Som Spock).

Dokument "To Boldly Go...." nám prinesie rozhovory a diskusie hercov o častiach "The Naked Time", "The City on the Edge of Forever", "The Devil in the Dark" a časti "The Squire of Gothos". Posledný dokument "Sci-Fi Visionaries" nám priblíži životy známych Star Trek scenáristov ako Gene Coon, Harlan Ellison, D.C. Fontana a pravdaže život tvorcu Star Treku Gena Roddenberryho. Táto časť bude takisto obsahovať originálne recenzie, previews a dobové fotky.


Dušan Kudrec

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB

(1966)

Star Trek