Ďalšia časť Star Trek: Short Treks bude o pôvode Sarua

Čo nás čaká v ďalšej epizóde Star Trek: Short Treks?

V nasledujúcej časti zo série krátkych príbehov nadväzujúcich na seriál Star Trek: Discovery bude v centre pozornosti obľúbený kapitán.

CBS vydalo prvý trailer na „The Brightest Star“, ktorá je treťou zo štyroch krátkych epizód zo série Short Trek a bude odvysielaná nabudúci týždeň. Dej tejto časti sa odohráva predtým, ako sa Saru pridal do Hviezdnej flotily (a stal sa tak prvým zo svojho druhu, ktorý tak urobil), a uvidíme ho na jeho domovskej planéte Kaminar. Vtedy sa v tomto kelpianskom dlháňovi v podaní Douga Jonesa rozžiari iskra zvedavosti, ktorá ho jedného dňa podnieti vycestovať zo svojej planéty do hviezdnych diaľav.

The Brightest Star - Saru / Zdroj Disclaimer

Na rozdiel od predošlých, relatívne samostatných príbehov seriálu Short Trek bude tento, zdá sa, bohatší na obsah. Okrem pohľadu na formatívne roky života jednej z hlavných postáv sa pozrieme aj na svet, ktorý sme predtým v Discovery ešte nevideli. Predošlé časti „Runaway“ a „Calypso“ sa totiž odohrávali na samotnej Disovery a nepôsobili preto tak mimoriadne.

Na Saru: A Star Trek Story nemusíme čakať dlho, pretože na CBS All Access nám ju priniesie už Mikuláš, vo štvrtok 6. decembra.


Ivana Kráľová
Som fanúšička filmov, seriálov a kníh rôznych žánrov a tiež popkultúry.

Diskusia

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Neregistrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Otravuje ťa neustále vyplňovanie mena, emailu či krkolomné rozpoznávanie textu.
Zaregistruj sa, kde si môžeš vytvoriť svoj profil a po prihlásení je tento formulár pre teba už minulosťou.
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Strana:

|< < (1) > >|

}