Pád Winterhome - Frostpunk je späť!

RTS stratégia s príbehovými prvkami Frostpunk prináša nový hrateľný scénar. Síce s krížikom po funuse, ale prinášame správy o novinkách.

V hlavnej kampani sme totiž objavili ruiny mesta Winterhome. Vieme, že to tam nedopadlo dobre. Nikto sa ale nikdy nezamýšľal aký bol jeho príbeh. Tvorcovia vás pozývajú zistiť to.

Pôvodne išlo len o zmienku o kolónii, ktorá to skrátka nezvládla. Zápisky v kronike z padlého mesta hovorili: "Snažili sme sa ako sme najlepšie vedeli. Všetko zlyhalo. Je koniec. Jeme našich mŕtvych."

Vývojári sa touto "príbehovou kapitolou" snažia fanúšikom odvďačiť za neutíchajúcu podporu. Navyše, komunita sa dožadovala možnosti zistiť, čo sa vo Winterhome vlastne stalo. Ja už len dodám, že bude záležať na vašich rozhodnutiach, či to dopadne dobre alebo nie. No keď sa tak nad tým zamyslím, aký koniec je vlastne dobrý?


Marek Páperíčko Brenišin
Recenzent filmov a hier, nadšenec do scifi, fantasy, cudzie mu ale nie je ani anime. Ak nepíše recenzie, zastihnete ho pri písaní poviedok, či už pre seba, alebo v rámci súťaží. Pravidelný účastník Poviedok na počkanie.

Diskusia

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Neregistrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Otravuje ťa neustále vyplňovanie mena, emailu či krkolomné rozpoznávanie textu.
Zaregistruj sa, kde si môžeš vytvoriť svoj profil a po prihlásení je tento formulár pre teba už minulosťou.
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Strana:

|< < (1) > >|

Súvisiace objekty SFDB

}