B5: TMoS stále záhadou

TMoS - to záhadné čosi, čo skoro nikto nevie, čo je - je na ceste. Aspoň tak podľa najnovších správ od Joea Michaela Stracyznského.
2% 2021
JMS: "Viete, keď tak rozmýšľam, či existuje niečo horšie ako sedieť na dobrých správach, neviem, čo by to mohlo byť. (Okay, byť nehybne zastrčený do mraveniska na pravé poludnie je dosť jasný príklad, ale myslím, že ma chápete.)
Jediné, čo o B5:TMoS teraz môžem povedať je, že všetky potrebné zmluvy boli podpísané, opečatené a dopravené na tie pravé miesta. Prvá verzia scenára bola dodaná, stretla sa všade s veľkým entuziazmom, poznámky boli obdržané a ďalšia verzia scenára je v príprave a má byť dodaná do dvoch týždňov, aby sa mohla začať práca na ďalších krokoch.
Ešte stále vám nemôžem povedať, čo to "je", pretože to musí prísť od tých pravých ľudí cez tie pravé médiá v ten pravý čas... ale môžem vám povedať, čo to "nie je"... Nie je to román, nie je to poviedka, ani komiks, ani animovaný seriál, ani dráma na počúvanie či divadelná hra. Mimo to nepovie svedok pod prísahou nič iné.
Okrem toho, že je to totálne cool.

Alexander Schneider

Alexander Schneider
Knižný a filmový recenzent, bývalý porotca súťaže Martinus Cena Fantázie, propagátor a predseda Združenia fanúšikov Babylonu 5 na Slovensku. Scifi, fantasy, horor: Herbert, Holdstock a Lumley.

Diskusia

Buď prvý užívateľ a pridaj svoj príspevok do diskusie
 

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami

Súvisiace objekty SFDB