Diskusia 1/1: Vyhodnotenie Fantasticke poviedky – štvrté (anonymné) kolo roku 2022

Filmová história scifi

Diskusia

Joey Thorke
Velmi sa tesim a dakujem za vsetky body a komenty :)
Budu poviedky aj prehodene pod autorov, aby sa zjavovali pod ich menami?
05.10.2022
Veles
Myslím že asi nie Joey, kedže to nebolo urobené ani v predchádzajúcich anonymných kolách (ak sa mýlim, tak ma prosím oprav B.T.) Inak gragulácia ku výhre :)
05.10.2022
Martin Chabada
Autorke víťaznej poviedky gratulujem. Víťazstvo si plne zaslúžila. Poviedka bola vynikajúca.
To, že sa môj "nedokončený štek" dostal na druhú priečku, ma dosť prekvapuje. :-)
Ďakujem za všetky komentáre. Tie pozitívne ma motivujú a tie kritické posúvajú ďalej.
V každom prípade, táto súťaž "zobudila múzy" a dodala novú energiu na plnohodnotné dokončenie poviedky. V hlave mi víri množstvo nápadov.
05.10.2022
Ray Janonoff
Prvá poviedka, prvé miesto, rovno cez 8? Gratulujem a idem založiť iný profil, aby som to skúsil znova:D
Alebo sa môžem sústrediť na ďalší experiment... v každom prípade, ďakujem za všetky názory a pokúsim sa priniesť nabudúce čosi čitateľnejšie:)
05.10.2022
ama_rilla
Pripájam sa ku gratulácie pre víťazku, bola to dobrá poviedka :)
Zároveň ďakujem všetkým, ktorí dopriali bodíky aj tej mojej a skúsim sa poučiť zo spätnej väzby.
05.10.2022
Lucika
Aj ja sa chcem poďakovať za hodnotenia :) a víťazná poviedka bola fakt super :)
05.10.2022
Lucika
Ahojte, chcem sa opytat, mam na cakacke uz nejaku chvilu tri poviedky a neviem na koho sa s tym obratit. Vie mi niekto poradit, prosim?
10.10.2022
B.T. Niromwell
Ahoj, čakačka pre nesúťažné poviedky je zhruba mesiac. Dátum uverejnenia poviedky prihlásenej do Fantastickej poviedky dostane spravidla autor do niekoľkých dní.
10.10.2022
Lucika
Aha, super dakujem pekne :)
10.10.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.