Diskusia 1/2: Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka – druhé anonymné kolo 2022

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Nie je to trošku pomiešané, to poradie?😀
17.05.2022
Goran
ja som z toho jelito - ako som sa teda umiestnil? - Per aspera ad astra.
Víťazovi gratulujem!!!
17.05.2022
Veles
Ty by si mal byť štvrtý sa mi zdá, a tretí je 8hitboy s Bahniatkovou Korunkou, ak si správne spomínam. A samozrejme, gratulujem aj ja víťazovi😀
17.05.2022
B.T. Niromwell
Už to tam máte dobre :) OSpravedlňujem sa, ten anonymný jednorožec ma raz zabije
17.05.2022
Goran
a zas som dostal aj jednu "dvojku"? :D Absurdné... ale budiž. Tu nejde o samoľúbosť, to je však úplne neobjektívne.
17.05.2022
Goran
ďakujem!
17.05.2022
Veles
Anonymko neposlúcha? :D
17.05.2022
Marco Ottra
Ahoj, teší ma, že moja poviedka čitateľov zaujala. :) Bolo to písané ako taká srandička, ja sám som sa pri jej tvorbe celkom zabavil. Popri tom sa však možno stratila tvár tej poviedky (ako tá Dorina, muhehe :) ) a trochu som prešľapoval z paródie do drámy a opačne. Preto si zároveň veľmi cením zaujímavých komentárov a feedbacku z včerajšieho vyhodnocovania, budem sa snažiť na tom pracovať.
A gratulujem aj všetkým autorom, taktiež tradičnej víťazke ama_rille a aj Velesovi.
Teším sa na ďalšie kolá. ;-)
17.05.2022
8HitBoy
Bolo mi cťou si vlastne presne po roku znovu skúsiť FP-čku. Je to dobrá súťaž, posielajte vaše poviedky. Klobúk dolu pred ľuďmi, ktorí dokážu produkovať texty na tak pravidelnej báze, že sa účastnia každého kola. Vidíme sa nabudúce, ja zrejme znovu na čas z tej mudrujúcej, hodnotiacej strany, pa!
17.05.2022
Goran
ja sa budem tešiť - poviedky viacerých z vás si vždy rád prečítam.
17.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.