Diskusia 1/1: Odvaha

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Mám taký pocit, že niečo mu stále uniká v príbehu, nejaký detail, ktorý by to zjednotil.
30.04.2022

Alexander Schneider
Prečítal som to dvakrát a nepochopil som to. Ako píše Veles - chýba tu nejaké prepojenie medzi tou vraždou a motiváciou Su. Zároveň nevieme, s kým hovorí a prečo vlastne musia utiecť, keď doteraz vlastne fungovali bez problému a je vlastne nezistiteľný... a prečo tam bola krvavá šmuha na strede rušnej ulice... niekam ju vyniesol? Prečo? Je to veľmi fajnové prostredie (som fajnda easternov a ázijskej produkcie), len dotiahnuť to do zmysluplnej skladačky a lepšie vykresliť postavy. Rozsahovo je to inak fajn.
30.04.2022

Gullath
Pri druhom precitani mi doslo, ze boli schovani v tom batohu, nejako... Otazka je, kde bol ten, ked sa "stratili". Zaver je tiez dobry, i ked vobec neviem ako bola tretia postava viazana na tu zabitu. Mozno dotiahnut taketo detaily a je to uplne super.
01.05.2022

ama_rilla
Pripájam sa k predošlým komentárom. Atmosféra super, celý čas som bola zvedavá, čo sa stalo. Veľmi dobre sa to čítalo. Ale chýba tam prepojenie, tiež sa mi zdá, že boli v tom batohu... Ale prečo vôbec ľutoval hlavný hrdina vraždu? Druhá postava sa mi tam navyše zdá taká zbytočná, možno by ju bolo možné vynechať a radšej doplniť nejaké informácie o motíve vraždy.
01.05.2022

xius
Minimalizmus s ninjami, uuu! Klan Nang mal troch clenov, najmenej. Okradali klan En, do ktorej bol zalubeny treti, nepomenovany clen. Ked ju Su zabil, nechtiac mu dali prilezitost pomstit sa - prikazali mu, aby ich dostal v batohu von z mesta. A on ich utopil, jeho pomsta urobila zo sveta lepsie miesto, zabil Su-Ang a Ren-Ang!
Velmi sa mi pacili tie strohe vety. Vypocet zlocinov na zaciatku znel ako otvaracia scena nejakej starej HK klasiky. A nenapadny vtip s mnichom! :D Mam tiez podozrenie, ze Su a Ren sa s vrazdami pretekali. Ak nekecam, tak ozaj vycibreny minimalizmus. :)
01.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami