Diskusia 1/1: Brownie na írsky spôsob

Podporte scifi.sk

Diskusia

maly_dadok
Veľmi pekne napísané. Veľmi sa mi páči zvrat na konci a opis brownies s guinessom na, ktoré mám teraz neskutočnú chuť.
23.10.2021
cyberstorm
Pekne napisane, velmi plynule dialogy, realne postavy i plynuly prechod od jednej realnej sceny k druhej. Velmi dobre napisane. Klasicky vyeskalovane postavou, u ktorej ako vzdy plati pravidlo: vrahom je zahradnik. Trochu mi nesedel ten Nadin koment - chcela si zahrynut, tak sa mala sviac snazit, pche. Celkovo super---ale hlavnou otazkou ostava: Mam sa zacat bat?
23.10.2021
8HitBoy
Tradične skvele napísané. Zaujímavý námet. Ako som si to čítal, hovoril som si, že ja osobne by som to pohnal do nejakej bizarnej feelgood nevážnosti. Tá rozmanitosť autorov a ich nápadov ma nikdy neprestane uchvacovať.
23.10.2021
ama_rilla
Veľmi dobre sa to čítalo. Aj keď ma zvrat až tak neprekvapil, neubralo to tvojej poviedke čaro :)
23.10.2021
Aleš Horváth
pekne, pripájam sa k ostatným komentárom.
24.10.2021
WriterInTheDark
Páčilo sa mi to :) Dobre napísané, niečo podobné aj mňa napadlo, ale napokon som si to rozmyslela.
24.10.2021
Magda Medvecká
Veľmi pekné. Tiež som rozmýšľala, ako to skončí, či ho očaruje a dajú sa dokopy a bude to taký feelgood koniec, ale možno aj lepšie takto. Páčilo sa mi, aké to bolo na začiatku príjemné a vtipné, a potom to zrazu bolo desivé. Ale vlastne stále príjemné a vtipné (pre mňa ako čitateľku ;) ). Teta Kika, ktorá sa živý nočnými morami, bola celkom sympatická, mohla by sa ešte niekde objaviť :)
27.10.2021
BocianSara
Fantastický nápad! :) Čokoláda a čarodejnice sú asi najlepšia kombinácia aká mohla byť :D
28.10.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.