Diskusia 1/1: Vydesený výkrik

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

BlackTom
Nezúfaj, že si sa zapojil neskôr. Náhodou, veľmi príjemné čítanie a osviežujúca pointa, páčilo :)
23.10.2021
Aleš Horváth
Aj mne sa to páči, hoci pointa sa dala predvídať.
zo začiatku máš na niektorých miestach moc prídavných mien pokope, ale je to detail pri pnp
23.10.2021
ama_rilla
Mne sa strašne nepáčil ten koniec. Neviem ani prečo, proste mi to príde také odseknuté. Inak ma tá atmosféra pohltila, čakala som, čo sa udeje, dobre sa to čítalo, ale ten koniec...neviem :D
24.10.2021
Magda Medvecká
Súhlasím s ama_rillou. Celá poviedka super, veľmi sa mi páčila atmosféra, taký luxus a do toho to strašidelné niečo. Len neviem, čo s tým koncom, pointa mi akosi ušla, neviem, čo to malo znamenať, že sa pozrel do zrkadla namiesto lístka? To mi akosi ani nesedelo do kontextu.
25.10.2021
BocianSara
Poviedka sa mi veľmi páčila, bola som prekvapená ako si to tak skvelo stihol za tú hodinku. Naozaj škoda toho záveru. Vypísal si tam zbytočne veľa otázok, niektoré si hrdina kládol už predtým hoci nie tak priamočiaro. Taktiež nerozumiem záveru so zrkadlom. Bledý čašník so zrkadlom, rýchly kuchár a nemožnosť nasýtiť sa by sa mi spájali do upírov ale lístok a zrkadlo? Stratila som sa v tom :D
28.10.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.