Diskusia 1/1: Spínač

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2024

Diskusia

cyberstorm
Mne sa páčila červená ako technomancer :)
28.03.2020
Milan "Miňo" Tichý
Ufff...ten rozsah :O ...Čitalo sa to dobre, koniec síce zamrzel, ale čo už....na druhej strane, je tam veľa účelovosti...získali podivné schopnosti pri pokusoch jej otca? Akých? Prečo by to robil, veď evidentne nijako nezapadali do jeho "plánu" zo svetom. Iba si tak vyrobil protivníkov...inak také YA bez happy endu...môže byť
29.03.2020
Jan Ťuhýček
Klaním se před někým, kdo dokáže vymyslet a vyťukat za hodinu takhle dlouhou povídku.
Nejsem si jistý, jestli to bylo myšleno vážně, nebo jako parodie.
Zvláštní schopnost komunikovat s domácími spotřebiči je brilantní nápad. :)
29.03.2020
Monika Kandriková
Že žiadna partička superhrdinov neprišla? No túúúdle! Akurát mali smolu a nevyšlo im všetko ako by si želali. Maximálny palec hore za to, čo všetci chvália, za schopnosť pokecať si napr. s ovládačom. :D
30.03.2020
Magda Medvecká
Tak mi to pripadá, akoby si tá poviedka sama sebe protirečila. Žiadny superhrdinovia ako o filme, ale vlastne presne supehrdinovia ako vo filme prišli. Otec bol náboženský fanatik, ale pritom robil pokusy na svojich deťoch a dal im super schopnosti, ktoré akosi nesedeli s tým, čo robil... Na druhej strane, tie schopnosti boli zaujímavé a celkom netradičné a spojenie veda + náboženstvo má istý potenciál. Dokonca sa mi páčil aj ten apokalyptický koniec, lebo to nasvedčovalo tomu, že zloduch nebol úplne blbý, ako to občas býva, a "poistil" si to. Ale celkovo mi to príde trochu nelogické a neviem z toho vyčítať, či by to mala byť paródia alebo irónia alebo vážna vec.
01.04.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.