Diskusia 1/1: Taká obyčajná služba

Filmová história scifi

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Poviedka je fajn, len som jej trochu nepochopil. Bola to narážka na I am Legend?
Ináč klasické neduhy PnP, mi napísané veľmi dobre. Za sedem
01.02.2020
8HitBoy
Pekný námet, dobre opísaný. Používaš veľmi prirodzený jazyk, čítalo sa to bez nejakých "zádrheľov". Palec hore!
01.02.2020
cyberstorm
Tiez som musel googlit. A hej, evidentne pokracovanie I am Legend :) 8
01.02.2020
B.T. Niromwell
I am Legend som nevidela, ale páčila sa mi vykreslené prostredie post apo sveta. Navrhla by som pomenovať postavy, aby nemuseli byť prvý a druhý chlap. Mala som ale trochu zmätok vo vnímaní sveta hlavného hrdinu, bol to taký bipolárny mix človeka, čo sa si sedí a vychutnáva teplo slniečka, ale na druhej strane žije v strachu, že každá minúta je jeho posledná a svoju rodinu viac neuvidí, trochu sa to bilo.
02.02.2020
Aleš Horváth
V súvislosti s I am legend mi to zmysel dávalo.
v podstate ide o univerzálnu zombie story, resp. jej začiatkom.
Literárne v pohode, až na to ako Niromwell spomínala, chcelo by to rozlíšiť tých dvoch menom, výzorom, verím však že to je len PnP problém.
Osobne mi vadilo taký dlhý úvod, minimálny dej a vlastne iba koniec bolo o niečom aj to len vďaka súvislosti s filmom/tématikou.
02.02.2020
Kei
Textik je v pohode, aj keď sa mi nevybavil súvis s legendou, videla som ho dost dávno. Čo mi trochu chybalo, bolo vysvetlenie, že prečo vlastne ten liek potrebujú, čo je hrozbou, lebo ak čitateľ nepozná súvis, tak bude tápať. Inak je to ne pnp dobré.
04.02.2020
Veronika Valent
Ahojte, áno, deň predtým som pozerala I am legend a vôbec to nebolo po prvýkrát... Prepáčte, že odpovedám až teraz, mesiac som sa bála nazrieť na Vaše komentáre :-)
29.02.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.