Hellboy: Krv a železo (2007)

V roku 1939 zavraždil mladý profesor Broom Erzesebet Ondrushkovú, upírku, ktorá sa kúpavala v krvi mladých dievčat za cieľom ostať večne mladá. Teraz, v New Yorku, sa niekto pokúša ju privolať späť a profesor sa pustí do prípadu sám. Spolu s ním pracuje na prípade aj Hellboy, Liz Shermanová a Abe Sa...

Info

Slov. názov Hellboy: Krv a železo
Orig. názov Hellboy: Blood and Iron
Hodnotenie Ešte nehodnotené
Anotácia V roku 1939 zavraždil mladý profesor Broom Erzesebet Ondrushkovú, upírku, ktorá sa kúpavala v krvi mladých dievčat za cieľom ostať večne mladá. Teraz, v New Yorku, sa niekto pokúša ju privolať späť a profesor sa pustí do prípadu sám. Spolu s ním pracuje na prípade aj Hellboy, Liz Shermanová a Abe Sapien, ktorí majú viac starostí o profesora ako o nejakú upírku. To sa ale zmení po tom, keď natrafia na hordu duchov, fantómových vlkov, čarodejnice, harpie, obrovského vlkodlaka a samotnú Erzsebet. To ale ešte nie je koniec všetkých dní, keď sa zjaví bohyňa Hecate, Kráľovná čarodejníc.
Tvoje hodnotenie

Minirecenzia:

Ak chceš hodnotiť sfdb, musíš byť prihlásený
Osoby a obsadenie
Fantastická poviedka 3.
kolo

Minirecenzie

Videá

Trailer - Trailer 1

Články

Animovaný Hellboy

Hellboy - ešte predtým, než sa opäť ukáže v hranom filme - si tento a nabudúci rok odskočí do animácie. IDT Entertainment v koprodukcii s Revolution Studios práve končí prácu na dvoch filmoch.

0 komentárov