Magda Medvecká

Info

Prezývka Magda Medvecká
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 7.08.2020
E-mail: medvecka.magdalena@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 89
Články: 0
Poviedky: 13

Zbierka - ponúka

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Roadtrip
Milan - s tými menami je to ľúto, lebo ma celkom bavilo ich vymýšľať :) ja väčšinou keď narazím na zložité meno, tak si ho prečítam len raz a potom čítam už len prvé 3 písmená alebo tak. Preto som si dávala pozor, aby každý začínal inak a dali sa teda rozoznať už podľa prvého písmena/slabiky. V ofic. verzii to premyslím, ale obávam sa, že to ostane podobne "exotické". Ako som spomínala, je to začiatok k dlhšiemu príbehu, tak snáď ten bude uspokojivejší :) toto bol v podstate len "začiatok" tej návštevy a tento moment príbehu sa mi zdal ako dobrý predel na ukončenie PNP, keďže oveľa viac by som už nestihla napísať, takže to by vyznelo ešte horšie.
03.08.2020 14:47:38

Roadtrip
Aleš - ak sa ti nápad nezdá originálny, znamená to, že si niečo podobné už čítal? Ak by si mi vedel dať nejaké typy, vlastne by ma to celkom potešilo, lebo ja som také ešte nečítala. V rukaviciach s odsávaním slizu? :D Priznám sa, že nad týmto sa mi v tejto konkrétnej poviedke nechce zamýšľať, aj keď je to zaujímavý detail.
03.08.2020 14:39:02

Roadtrip
No, ono to trvalo čosi menej ako 45 minút, lebo som sa neskoro spamätala a ešte pár minút rozmýšľala, či sa mi vôbec oplatí začínať. Nad nápadom mimozemšťanov na roadtripe rozmýšľam už nejaký čas, takže toto som tak trochu využila aj na to, aby som to začala písať. Čiže raz toho možno bude viac a možno to bude dávať aj väčší zmysel (aj ten koniec).
25.07.2020 23:09:32

Jazero
Ďakujem :) Zisťujem, že forma slovenských rozprávok mi je dosť blízka a hlavne takto v rýchlosti sa mi dobre píše. Ale sranda je, že hlavná inšpirácia tejto - veľký jeleň, pán lesa, je z Princeznej Mononoke od Miyazakiho, čo je japonský film :) A som rada aj za ocenenie príbehu, lebo vlastne asi do polky som nevedela, o čom píšem, len som ju chcela dostať na tú čistinu k jeleňovi :I
01.04.2020 18:37:00

Les
Páčil sa mi nápad, aj ako to bolo podané - cez knižku rozprávok o Zemi. Ale čo tí rodičia? To mi to naozaj kazilo. Neviem si vôbec domyslieť, čo sa s nimi mohlo stať. Napadlo mi akurát to, že otec začal mamu podvádzať a preto prestal bývať doma a mama plakala. Čo mi ale nijako nekorešpondovalo s príbehom a koncom. A nevidela som tam ani tú obetu, čo našla Monika.
01.04.2020 18:22:34

Minirecenzie

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

Magda Medvecká ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

Roadtrip

PNP

11 komentárov

Klub synchronicity

Rad pred klubom sa hýbal pomaly, ale stabilne. V pravidelných intervaloch niekto vyšiel von, a ďalšieho vpustili dovnútra. Cez steny prenikalo len minimum hluku, ale vždy, keď sa otvorili dvere, dost...

6 komentárov

Jazero

PNP

4 komentárov

Piesok

Taká "trochu" oneskorená PNP, keďže cez víkend som nemohla písať, ale témy boli príliš dobré, aby ostali ležať len tak. Napísať a trochu ju upraviť trvalo tak 2 hodiny, čiže skoro ako PNP.

4 komentárov

ZBNB

Medzi obyčajnými ľuďmi žijú aj bytosti, ktoré kráčajú za hranicou reality, a hoci sa snažia udržať svoje svety oddelené, nie vždy je to možné. Blíži sa November a oni sa musia rozhodnúť, ako zareagujú...

4 komentárov