10Geek

My name is my name

Info

Prezývka 10Geek
Web:
Členom scifi.sk: 1 rok
Naposledy online: 22.09.2020
E-mail: kudela87@gmail.com
Skype:
Facebook:
Instagram:
Twitter:
YouTube channel:
LinkedIn:
Snapchat:
Aktivita
Index:
Zbierka: 0
Ponúka / Hľadá: 0 / 0
Komentáre: 9
Články: 0
Poviedky: 2

Zbierka - ponúka

10Geek ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré má navyše.

Zbierka - hľadá

10Geek ešte nepridal žiadne dielo do zoznamu, ktoré hľadá.

Zbierka - najnovšie

10Geek ešte nepridal žiadne dielo do svojej zbierky.

Diskusia

Rituál
*šálok čaju
07.09.2020 13:52:55

Rituál
Z tohoto kolá mám pocit že tu na webe panuje kolektívna nenávisť k zelenine :) poviedku chvalim a nemám nejak čo vytknúť. Čítalo sa to fakt dobre, dej napredoval, akcia bola napísaná dobre a aj humor to malo. Zaklínadlá ma veľmi bavili. Čiže aj keď to nie je úplne môj spálil čaju, veľmi dobre som sa bavil. Inak, keby sa démon nechá kŕmiť pozostatkami bôžika ktorý zjedol prvú dievčinu tak teoreticky by si mohol “pochutnať” na kanibalskej plnené paprike :)
07.09.2020 13:52:26

Radulfov meč
Ahoj, je vidieť, že svet ktorý opisuješ dôverne poznáš a orientuješ sa v ňom, čo je super. Písať tiež vieš a technicky moc nie je čo vytknúť. Jedine, ako spomína HB , požitie priamej reči miesto rozprávača. To je vec, ktorá je v poriadku v komiksoch, ale v poviedkach, románoch a novelách, už veľmi nie. Čo mne ale vadilo viac bolo priveľa postáv a mien, kde vlastne dôležité boli 3-4. Fakt som sa v tomu chvíľami strácal. Tu, za mňa, platí, že menej je niekedy viac. Čo ma ešte zamrzelo bol nešťastný výber žánru. Tešil som sa totiž na horor ale ten neprišiel. Povedal by som historická mystika, ale horor za mňa nie. Tak, či tak som veľmi zvedavý na ďalšie veci a teším sa na ne. :)
06.09.2020 20:29:08

Zakázané údolie
Námet sa mi páčil. Mám rad takéto miešanie svetov ako Army of Darkness. Určite by som uvítal víc príbehov z tohoto sveta. Ma to veľký potenciál. Samotná poviedka pre mna mala kolísavú kvalitu. Niečo ma bavilo niečo nie a takto sa to opakovalo. Čo súhlasím s ostatnými komentujucimi, sú nelogickosti ktorých tu je dosť. Mimo to čo spomenuli oni mna napríklad zarazilo, že najprv nášmu hrdinovi chýba rock n roll a potom pri pohľade na hrad povie , že by nestačil v jeho svete ani zemamovi. Tak soľ trochu v pomykove z akého času pochádza hrdina. Teda ak nemal na mysli českého prezidenta :D inak technicky je to napísané podľa mna výborne, tam nemôžem vytknúť nič. A k tomu pivu čo vypil a ráno bol ok, tak asi čapovali Birell ;)
06.09.2020 10:39:28

IDDQD
Ďakujem za spätnú väzbu. Veľmi ma teší že poviedka je prijatá vcelku pozitívne. A úplne radosť mi spravilo že názov poviedky bol pochopený :D áno je to odkaz na DOOM a cheat na nesmrteľnosť. Čo sa týka “Finish Him” ver mi, mal som to napísané v tomto tvare, ale v pnp mi boli vytknuté anglické výrazy tak som to radšej prepísal. Čo sa týka mena tak som zvolil Ján pretoze je to take ľahlo preložiteľné do väčšiny jazykov (John, Hans..) a tiež som ním chcel trochu odkázať na rozprávku bratov Grimmovcov z ktorej čerpám. Za konštruktívnu kritiku veľmi ďakujem a som rad, že na tomto portáli je to práve o tom. Dať si rady a podporiť sa navzájom
04.09.2020 14:49:44

Minirecenzie

10Geek ešte nepridal žiadnu minirecenziu.

Články

10Geek ešte nepridal žiadnu spacenews.

Poviedky

IDDQD

Dúfam, že sa Vám to bude páčiť a mimochodom, názov nie sú náhodné písmenká ;)

8 komentárov

Vymodlené dieťa - chápadlá

Hororová poviedka

11 komentárov