Diskusia 1/1: Hudba v aute

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Páči sa mi nápad s autami na javorový sirup a niektoré ďalšie detaily. Škoda, že to nešlo týmto konkrétnejším smerom, lebo poviedka je inak napísaná dosť všeobecne - ale za tú hodinu sa niekedy inak proste nedá. Úplne nerozumiem princípu tej skúšky, Martinovmu správaniu ani tomu, prečo bola tá hádka o hudbe taká dôležitá, že sa dostala do nadpisu. Ale tak za tú hodinu to niekedy dobre nevypáli.
26.05.2024
BlackTom
Za mňa super, bolo to originálne a malo to spád. A vôbec nevadí, že nevieme odpovede na všetky otázky - rád dávam prednosť použitiu fantázie :)
26.05.2024
Nebuzardar
Oceňujem skvelý citat na konci poviedky, riadne drsný, asi v ňom sa naplno konečne Maja prejavila 😃
26.05.2024
Lucika
Mi to trochu pripadalo ako sen :D že sa niečo dialo, nevieme prečo, ale malo to byť akože normálne. Nápad je fajn, len po dočítaní som zostala trochu zmätená. Ale skús to rozpísať, mohlo by to byť celkom fajn čítanie :)
26.05.2024
xius
Start je spravne tajomny - hrdinka, skuska, koniec sveta. Potom nas to navedie do takeho naivneho scifi ci rozpravky o javorovych stromoch! :) Trochu sa stracame v detailoch, pomohli by mozno usecnejsie vety. Dostavame vela slov, ale nehovoria nic dolezite. Aj priama rec sa pise trochu inak.
Finale zase naberie dych, twist a drsna Maja! Pekne!
27.05.2024
B.T. Niromwell
Ten nápad mi príde nesmierne príťažlivý, a možno aj svojou nelogickosťou, ako hovorila Lucika, pôsobí skoro ako sen, kde sa vecí akosi systematicky dejú a zároveň, ak sa nad tým zamyslíme, nedáva zmysel.
27.05.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.