Diskusia 1/1: Ďalší krok

Podporte scifi.sk

Diskusia

Scarecrow
Nápad super :) koniec ma však trošku zmiatol
26.05.2024
YaYa
Je to dosť mätúce. A nepomáha tomu ani formátovanie tu na stránke, lebo nemáme vizuálne oddelené scény a ide to jedna cez druhú. Podľa mňa bol ten nápad príliš veľký, aby sa dal dobre spracovať za hodinu. Ak tomu ešte venuješ čas, môže z toho byť zaujímavá dystópia.
26.05.2024
Irwin
Haj. Formátovanie, čo som tomu dala vo worde, sem neprenieslo a minútu pred štvrť som ho už nestihla nahradiť iným. Chcela som skúsiť, či aspoň pri týchto na čas sa stihne nápad zmestiť a nerozrasť nad formát. Takže plán ostať pri dlhšom formáte ostáva.
26.05.2024
Olex
Ahoj,
začiatočné načrtnutie spoločnosti bolo desivé. Máš dobrý základ na rozpracovanie. Aj ja som sa v závere stratila.
26.05.2024
Lucika
Fu, ja som bola tiež pekne zmätená. Boli to teda ľudia, ktorých mali roboty ako psov? Na hodinu až príliš obšírny nápad, ale to sa stáva. Napíš to ako plnohodnotnú poviedku, lebo mám pocit, že by to mohlo byť celkom fajn. Ale bacha na nejaké tie gramatické a štylistické chybičky :)
26.05.2024
mayo
Suhlasim s ostatnymi ze to zacinalo vyborne, a stalo by za rozpracovanie. Druha polovicoa ma tiez zmiatla (hlavne asi kvoli formatovaniu), najprv mi pripadalo ako by slo o dve rozne poviedky, az na druhy pokus som pochopil :) podla mna na hodinovu pracu uplne stacil ten napad v prvej casti, ale zasa ak tomu venujes viac casu tak zaujimave by bolo rozpracovat aj cely pribeh. zaujimave by asi bolo aj ukazat, co sa dialo na unikajucej lodi.
30.05.2024

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.