Diskusia 1/1: Koža

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Zaujímavé, hororový koniec sa mi páči, len neviem celkom presne ako sme sa ku nemu dopracovali :D Priame reči druhých postáv potom dávaj do nového riadku, je to tak lepšie. A ten (šepot, šepot) mi tam prišiel taký dosť zvláštny.
01.07.2023
Nebuzardar
Ďakujem za postrehy, hej, chcelo by to viac popracovať na vývine deja, ja tiež nie som úplne spokojný s tým, ako som to tam zrazu ukončil. Šepot som tam tak dal, lebo som chcel vyskúšať, ako to bude pôsobiť, malo to byť čosi ako hlasy na pozadí pozadia.
01.07.2023
Veles
Tak to by som dal asi skôr jak King to dáva, že do samostatného riadku a napísané je to kurzívou, aj keď to sa tunak nedá
01.07.2023
Andrej Oško
Som vďačný za krátky rozsah, čítalo sa to dobre a vďaka poslednej vete moje hodnotenie stúplo o dve hviezdičky.
01.07.2023
MartinB
na tom spravnom rozlozeni textu určite popracuj, pozri ako píšu iní, nech to máš prehľadnejšie pre čitateľa. Hororový záver bol fajn ale ako pisal veles, chybala tomu atmosfera predtym, ktora by to do toho konca doviedla.
01.07.2023
Nebuzardar
Presne tie dve veci - rozloženie textu a budovanie atmosféry boli pre mňa dnes náročné, díki, popracujem na tom.
01.07.2023
YaYa
To miesto, čo si vytvoril, je celkom fascinujúce a má veľký potenciál. Budovaniu atmosféry by pomohlo, keby bola poviedka dlhšia - aj na PNPčku je to rozsahovo skôr taký výhonok. Zombie babička bola trochu sklamaním, páčilo by sa mi, keby tam našiel niečo oveľa podivnejšie.
03.07.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.