Diskusia 1/1: Bar pri fontáne

Podporte scifi.sk

Diskusia

Olex
Ahoj, obsahovo jednoduché a krátke, ale zato dobre vypointované.
29.01.2023
Veles
Nápad aj prevedenie je dobré, len ten koniec trochu nechápem :D
29.01.2023
Arcey
Na PNP veľmi solídný kúsok, ale záver bol nedostatočne vysvetlený. Neviem, či som pochopil správne. Keď ponoril tú hlavu do fontánu tak zabudol na to, čo sa mu stalo v minulosti a tak sa zacyklil? Alebo ho nečaká iná budúcnosť, len tá s Erikou? Má to byť niešo na spôsob Edge of Tommorow, či Na Hromnice o den více? Páči sa mi, že hoci máš za sebou iba pár texov ako hovoríš, tak sa dajú čítať bezproblémov a s minimum chýb. Iste, boli nejaké, ale to sa do hodiny nestíha všetko vyšperkovať. Podľa mňa sa zlepšuješ každým riadkom.
29.01.2023
Lucika
Celkom dobrá poviedka, ale prišlo mi strašne neuveriteľné, že tak ľahko hodil za hlavu, to, že sa ich vzťah skončil jej neverou. Na to, ako ju opisoval na začiatku, by to v ňom muselo zanechať nejakú silnejšiu emóciu :)
29.01.2023
MartinB
Vďaka všetkým za hodnotenie a komentáre. Bál som sa tejto súťaže, ale chcel som si to skúsiť a obdivujem každého jedného, kto za taký krátky čas dokáže niečo zaujímavé vytvoriť.
@Veles ak len trochu, tak je dobre :D
@Arcey, práve pre krátky čas som sa rozhodol nechať vysvetlenie na každého čitateľa a skôr som si išiel prebehnúť a poopravovať text, ale ak ti mám odpovedať, tak Áno, Áno a Áno. Ako si to kto vysvetlí, tak to bude. Nechcem teraz kaziť čitateľovi jeho vysvetlenie mojím vysvetlením :D Vďaka moc za pochvalu, v tých poviedkach predtým mi práve vyčítali, že sa to zle čítalo a pod. tak sa na tom snažím pracovať. a že si to niekto všimol, tak sa teším. mám ešte jeden a pol poviedky na čakačke, ktoré som napísal pred týmto, tak snáď to nebude návrat do horšieho :D díky moc
29.01.2023

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.