Diskusia 1/1: Úloha

Podporte scifi.sk

Diskusia

Arcey
Nápad dobrý, aj celkom prevedenia. Ubral by som ale jej, jeho, neho a podobne. Poviedka ma bavila.
24.09.2022
Marek Páperíčko Brenišin
Dobre rozbehnuté, ale ten záver by chcelo vypilovať viac. Neviem, či som ho pochopil správne, text navyše vytvára veľa otázok - ak by Sani chlapca presvedčila, planéta by nezhorela? Zmenilo by to nástup strýka princa Nomaru? Ale štýl písania je fajn, takže palec hore.
25.09.2022
Martin Hlavňa
Nápad dobrý čítalo sa to ľahko. Páčilo sa mi cestovanie "do budúcnosti" a do minulosti. Prečo sa ale vrátila nakoniec na začiatok? Pamätá si čo sa udialo predtým, alebo sa cyklus opakuje s čistým štítom?
25.09.2022
Olex
Ahoj,
ďakujem za komentáre:) Sani vždy dostane úlohu, ktorú musí splniť, a tým sa zmení budúcnosť. Všetko si pamätá. Rozhodla sa vzoprieť a svoju úlohu nesplnila. Planéta došla svojho konca bez toho, aby boli udalosti na nej zmenené (áno, ak by úlohu splnila, strýko by nevládol). Všetky udalosti by boli zmenené, napr. narodili by sa iné deti, ktoré by tok dejín obrátili iným smerom. Tým, že bola jej telesná schránka zničená, sa znovu premiestnila v časopriestore a ocitla sa v bode, v ktorom mala svoju úlohu splniť. Koho úlohy plnila a prečo? (možno to bola forma očistca, alebo skutočne pracovala pre vládcov udalostí, ktorí ovplyvňujú Univerzum – to som domyslieť nestihla:)
25.09.2022
Joey Thorke
Nápad by mohol fungovať, ale to, ako bol uchopený, mi nesadlo. Ja som sa v tom úplne stratila. Ale oceňujem, že to malo dej a zdalo sa, že to ide odniekiaľ niekam - i keď príliš zrýchlene, akoby sa to snažilo vykryť veľa na príliš malom priestore.
26.09.2022
Monika Kandriková
Mňa skôr hnevalo, že z toho textu presakuje taká nevyhnutnosť poslušnosti a zlého konca zároveň. Ale na PNP dosť dobrý výkon. :D
28.09.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.