Diskusia 1/1: Stretnutie

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Toto sa mi páči, veľmi pekne je to napísané. Je to síce krátke, no každá veta má svoje miesto, nie je tam žiadna vata. A mám slabosť na vlkolakov :)
23.07.2022

Nebuzardar
mne sa veľmi páči naturizmus, keď príroda vstupuje do deja, to si veľmi užívam. atmosféra skvelá, zápletka zaujímavá a celé také precítené to bolo
23.07.2022

Olex
Ahoj,
vlkolakov všetci poznáme, na druhej strane aspoň sa dal ušetriť čas popisom nejakých neznámych príšerností:) Obdivujem autorku, že dokázala za hodinku kvetnato a zaujímavo popísať dej. Príbeh vzbudzuje emócie nenásilne. Všetky časti poviedky fungujú veľmi dobre, vyvážene.
24.07.2022

8HitBoy
Nemám čo vytknúť, vynikajúco napísané, zaujímavá pointa, dobré zapracovanie témy. Takto by mohli vyzerať všetky PnP-čky :)
24.07.2022

Milan "Miňo" Tichý
Tá atmosféra bola skvelá. Trochu mi chýbalo aspoň naznačiť, prečo sa neukázala šesť rokov, prečo až teraz, znenazdajky na výročie, najmä ak ju Klára celý ten čas hľadala. Ale inak remeselne, štylisticky výborná práca. :)
24.07.2022

Magda Medvecká
Ohó, ďakujem :) Tej atmosféry som sa trochu bála, lebo som mala pocit, že sa strašne snažím tam nejakú atmosféru urobiť a nie úplne mi to vychádza :D Tak som rada, že to nakoniec vyšlo.
Rozmýšľala som aj o tých veciach okolo, aj keď sa nevošli. Ale teda išlo tak nejak o to, že keď sa zmenila na vlkolaka, tak sa zmenilo aj telo (DNA povedzme, ale magické pravdaže) a keďže ju čarodejnica hľadala ako človeka, tak ju nemohla nájsť (jej kúzla nefungovali, lebo používala veci s ľudskou "dna", ktorá už reálne neexistovala). A vlkolačica odišla s tými, čo ju premenili, lebo nevedela čo robiť? Vo zvieracej podobe sa správala viac ako zviera, preto odišla so svorkou. Aj keď v ľudskej podobe si na Kláru spomínala a tiež ju hľadala, len sa nevedela vrátiť, lebo sa stratila. K tejto chalupe sa potom dostala viac-menej náhodou. A trochu mystiky tam muselo byť, preto to bolo na výročie. :) Len toto všetko sa nedalo pekne zakomponovať v takom krátkom čase, dúfala som, že z toho vyjde aspoň to, že zmizla kvôli premene a že aj preto ju nemohla nájsť.
24.07.2022

xius
Vymakane! Aj husiu kozu vykuzlilo! Poklona. :)
27.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.