Diskusia 1/1: Drakobijec

Filmová história scifi

Diskusia

Marco Ottra
No toto bolo veľmi dobré. Navyše to presne sadlo môjmu vkusu. Výborne napísané, zábavné a dobre dynamický dej. Slabinou bol možno záver, ale to len v kontexte skvelého textu, ktorý mu predchádzal. Ale celkový dojem super.
05.07.2022
Ray Janonoff
Možná se nejak dohodneme... tak som dúfal, že to predsa skončí na päste! :)
Páčilo sa mi to, aj keď by som uvítal posunutie atmosféry nejakým smerom, či viac k humoru, alebo temnejšie s hláškujúcimi postavami... Takto to bolo fajn, ale som si takmer istý, že si na túto poviedku nespomeniem tak ako na Opravdové hrdinství? keď začnem čítať ďalšiu z tvojich.
07.07.2022
ama_rilla
Za mňa najlepšia poviedka tohto kola... Bolo to ľahko napísané, vtipné, sympatické postavy. Nič by som tomu nevytkla. Ja som sa pobavila :)
10.07.2022
Olex
Ahoj,
príbeh bol jednoduchý, ale zato umne spracovaný. Pohodové čítanie:)
14.07.2022
Veles
Ten tón tam bol trafený dobre podľa mňa. Viac humoru by tomu podľa mňa len uškodilo. Nejaké chybičky tam boli, ale nič vážneho.
14.07.2022
Magda Medvecká
Pre mňa favorit kola. :) V podstate sympatickí hrdinovia (aj keď ožranov nemám úplne v láske), ale hlavne sa mi páčil ten humorný nádych. Myslím však, že nebol úplne vyrovnaný, začiatok mi prišiel menej vtipný ako koniec, ak by sa celá poviedka niesla v tom duchu, bolo by to top (alebo som sa možno len dobre nesústredila?). Boli tam také detaily, ktoré sa mi strašne, strašne páčili, ako keď robil pazúrom krúžky v zlate a potom ich chcel podplatiť alebo že Sonja išla s mini for fun, len aby videla, ako ho zožerie drak. :D A veľmi mi sadol aj jazyk a spôsob, akým to bolo napísané, bolo tam viacero veľmi pekných viet.
14.07.2022
xius
Ten uvod bol uplne super. Malebna scena, drak, utek dedincanov a ich suche, fakticke komentare! Biuty!
Prekvapilo nevyuzitie par ponukajucich sa prvkov. Napriklad, ze Sonja sa vobec nepredviedla ako bojovnik. A ze si neopisala ziadnu bojovu scenu. Ale tusim, ze to bol umysel? :) Ze si nas chcela trochu natahovat a to podporuje aj zazracny koniec.
Bavil som sa na interakcii medzi hrdinami, hoci chvilkami bol Arkaj podozriva Mary Sue a ubrat na jeho nepremozitelnosti ci vtipe by mohlo textu pomoct.
Bolo to svizne, vtipne a priamociare, chvalim.
18.07.2022
Pospíšilová.luca
Všem děkuji za komentáře a zřídkavou kritiku, což mě velice těší. Povídka měla být parodie na klasickou fantasy, kdy jsou hlavní hrdinové drsní, hustí a vždycky se ze všeho vysekají. Rudá Sonja a Conan jistě prominou :)
18.07.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.