Diskusia 1/1: Ukáž mi cestu, Pane!

Podporte scifi.sk

Diskusia

Veles
Ani neviem, ako by som to poriadne zhodnotil. Zaujímalo by ma, kto je ropzrávač, ak teda vôbec nejaký je. Ďalej by som chcel vedieť, prečo sú niektoré slová napísané s veľkým písmenom (Internet, Chlieb, Ďaleko...) Tipujem že tie čísla by mali pôsobiť ako žalmy, dobre tipujem? Už je to zopár rokov čo som naposledy miništroval, tak sa môžem mýliť :D Keby to autor/autorka poriadne rozvinie, tak by z toho mohla byť dobrá poviedka. A tá posledná otázka je tiež taká zvláštna.
07.05.2022
ama_rilla
Pripájam sa so zmätkom k Velesovi... Tiež úplne neviem, čo si o tom mám myslieť. Mala to byť nejaká úvaha o tom, že všetci máme rôzne stránky, aj tie temné? Neviem no... zaujal ma nápad, ale nejako som sa stratila v jeho spracovaní...
07.05.2022
Ray Janonoff
Náboženstvo je pre jedného fantasy, iného scifi, pre niekoho možno aj horor - povedal som si, keď mi chýbal fantastický prvok.
Morálne posolstvo je podané jednoducho, čomu rozumiem, má to pochopiť každý. Napriek tomu mám pocit, že poviedka patrí do inej kategórie na inú stránku, boj dobra a zla o dušu človeka sa dá napísať aj viac žánrovo.
Čísla by som hádal na mierne otravné poznámky pod čiarou s odkazom na žalmy.
08.05.2022
Smrtislav Pierko
Náboženské poviedky by mali byť vedené ako fan fiction :D
Inak je to taká stručná moralistická poviedka, ktorá má potrebu sa na konci vysvetľovať, čo nebol zrovna najhladší dojazd.
13.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.