Diskusia 1/1: Projekt Nový úsvit

Podporte scifi.sk

Diskusia

Alexander Schneider
Uuuh, super pointa, ktorá trochu prichádza odnikadiaľ, ale o to je prekvapivejšia. Trochu som nepochopil, ale vie prevteľovať mysle, ale vlastne má nejaké batožiny rozmiestnené na miestach už od počiatku vekov? Tie sa tam odkiaľ nabrali? Ale ok, na vysvetľovanie v mikropoviedkach nie je veľmi miesta, takže to jednoducho tak zoberieme. Inak sa mi to pozdávalo, má to aj potenciál na rozvinutie do väčšieho formátu. Možno by som - aby to nebolo tak monologické - začal in medias res - tým výbuchom... a následne sa k tým vysvetľovačkám môže postava vrátiť počas toho, ako sa snaží na palube lietadla zachrániť, pretože ten príbeh v Saleme je vlastne len použitý samoúčelne na vysvetlenie vecí. ;)
30.04.2022

ama_rilla
Páčil sa mi nápad, ale spracovanie pokrivkávalo. Prvý odsek je veľmi dlhý, je tam veľmi veľa opisu a všetko čitateľovi vysvetľuješ polopate. Čo je škoda. Druhá časť je veľmi z rýchlika, čo je škoda. Opäť nám to tak narovini vysvetlíš, čo sa deje. Určite by som si ale na tvojom mieste tento nápad nechala a prepracovala ho na komplexnejšiu poviedku.
01.05.2022

xius
Sikovne, len ako uz spominali ostatni, podane velmi priamociaro. Poviedka by mala trochu viac carovat s textom, nielen ist od bodu A do bodu B az k bodu C. Ale to chce prax. Tuto to vykryl napad a akcny jazyk. :)
01.05.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami