Diskusia 2/3: Vyhodnotenie výzvy Fantastická poviedka - Anonymné kolo

Podporte scifi.sk

Diskusia

8HitBoy
Skvelá prvá trojka, úplne zaslúžená :) Smrtislav skvelý víťaz, veľmi mu to prajem, aj vďaka tomuto webu na sebe urobil kusisko dobrej roboty. Príjemne prekvapili aj viacerí iní autori, vyzdvihnem napr. Grimbura, ktorý nás tiež viacerých príjemne šokoval. V dobrej forme sa odprezentovali aj viacerí ďalší autori, nejdem menovať, je ich naozaj dosť. Niektorí, naopak, svoj tieň neprekročili, ale veď možno nabudúce. Za mňa osobne príjemná skúsenosť a verím že si ju čoskoro zopakujeme.
22.02.2022

Smrtislav Pierko
V prvom rade ďakujem za gratulácie a uznanie vyjadrené v ohodnotení. Určite mi k tak vysokému hodnoteniu pomohla aj anonymita v tomto kole, pretože čitateľov toľko nerozptyľovali nie až tak podstatné fantasy reálie, ktoré som si tam na konci aj tak napchal :D Celkovo aj z pohľadu čitateľa to bolo zaujímavé. Človek často nevedel do čoho ide a mohol sa tak či už milo alebo nemilo prekvapiť. A prekvapenia veru boli aj pri vyhodnocovaní. Som teda zástancom týchto anonymných kôl, ale osobne si myslím, že ideálne by boli tak dvakrát do roka. Najväčšou odmenou v tejto súťaži sú totiž die diskusie pod poviedkami a niekedy viac pomôže, keď sa do nich môže aktívne zapojiť aj samotný autor.
22.02.2022

Pospíšilová.luca
Gratuluji Smrtislavovi za zasloužené prvenství. Výborná
povídka, doufám, že tak budeš pokračovat i dál. Také děkuji za krásné hodnocení a druhé místo a těším se na další kolo a další fůru povídek 😀.
22.02.2022

Goran
Neviem, Smrťo, či ti pomohla anonymita, lebo ja osobne sa na Tvoje príbehy vždy veľmi teším! Teraz si ale tromfol všetky svoje doterajšie a preskočil si i ostatných autorov, takže klobúk dolu i so skalpom! Ja osobne nie som až taký fanúšik anonymných kôl, pre mňa by bolo ideáne, keby bolo tak raz v roku, na záver, ako spestrenie a "bonusovka", ale každá minca má dve strany a ja dobré priamo, v reálnom čase debatiť v komentároch ako autor a nedržať sa v úzadí alebo nebáť sa, že sa človek preriekne, ale zas je pravda, že poznanie autorstva predsa len ovplyvňuje nastavenie s akým pristupujem k čítaniu tej ktorej práce, možno aj niekedy na podvedomej úrovni, ale je to tam. Ja frflať nebudem, nech sa už rozhodne akokoľvek. Tiež chcem pogratulovať víťazovi a výherkyni a ďakujem za každú dobrú poviedku, lebo ma čitateľsky a niekedy dokonca človečensky obohatili a som rád aj za tie slabšie, lebo takéto veci netreba brať osobne, ale skvelo sa z nich dá poučiť.
22.02.2022

Terry Chrapúňzel
A kto teda napísal čo? :D
22.02.2022

Terry Chrapúňzel
Inak, klobúk dole pred víťaznou poviedkou. Pamätám si prvý Smrtislavov text - ten z toho hostinca. Bol to príšerný POV guláš s množstvom postáv - čitateľ ani nevedel, na ktorú z nich upriamiť pozornosť (a mne tým pádom boli osudy protagonistov dosť ľahostajné). Ani vo sne by mi vtedy nenapadlo, že o pár mesiacov bude ten istý autor písať poviedky, ktoré ma chytia za srdce. Smrťo, si fakt obdivuhodný quick learner.
22.02.2022

Goran
Terry, ani tá poviedka nebola zlá, bol to taký lepší priemer, bavila a bola "čítavá", ale áno, nebola koncepčne zvládnutá; toto je skutočne ohromný skok dopredu.
23.02.2022

Goran
Tiež by som poprosil redakčnú radu, keby od-anonymizovala súťažiacich...
25.02.2022

B.T. Niromwell
Článon je odteraz updatnutý. Kým nahodíme zmeny do systému, vložili sme mená autorov k jednotlivým hodnoteniam.
25.02.2022

Terry Chrapúňzel
Ha, Slávku písal Grimbur! Mi vŕtalo v hlave, či je autorom chlap alebo nejaká mladučká tweenagerka, lebo dospelé ženy tému nútených tehotenstiev berú teda dosť vážne.
28.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.