Diskusia 1/1: Zberateľka

Podporte scifi.sk

Diskusia

Aleš Horváth
Páčilo sa mi to, asi si začínam zvykať na tvoj štýl.
Nerozumel som akurát tomu "dychu". ak bola android nepotrebovala dýchať.
20.02.2022
YaYa
Ten koniec bol veľmi milý. Úplne som jej začala držať palce.
20.02.2022
Olex
Ahoj,
tvoja poviedka je krásne obrazotvorná, to som si na nej fakt užila. Možno mi trochu chýbala pointa, lebo láska medzi dvomi robotmi bola z mojej strany nedostatočne pochopená.
20.02.2022
Magda Medvecká
Ja som to trochu doplietla, lebo som si ju predstavovala ako upraveného človeka, čiže kyborga, rovnako ten psík bol len "napoly" stroj. Ale v tej rýchlosti mi to nedošlo.
Neviem, či to malo pointu? Resp. pointa pre mňa bolo to, že celý deň prehľadávala zvyšky strojov preto, aby mohla opraviť toho psíka, poprípade seba. Je to taký jeden deň zo života po apokalypse, keď sa oboch snaží udržať v dostatočne funkčnom stave, lebo už nikto okrem nich neostal.
20.02.2022
ama_rilla
Podľa mňa to vyšlo. Záblesk ľudskosti v postapokalyptickom svete. Mne sa tvoje poviedky páčia :)
20.02.2022
B.T. Niromwell
Mne sa to páčilo, veľmi mi to sadlodo nôty, páčili sa mi detaily, ako keď sa jej na začiatku zasekla ruka. A ten psík tiež. Bolo mi to také príjemné, že som si hoväla v atmosfére a nechýbalo mi tam viac deja.
20.02.2022
Monika Kandriková
Veľmi dobre trafená atmosféra a nakoniec prekvápko, ktoré žiadnej dušičke, čo má doma hoci len zlaté rybičky nemôže nezahriať srdiečko. Dobre napísané hoci sa z rýchlosti preklepy sem tam zadarili. Ale to vôbec neprekážalo. Super. :D
22.02.2022
xius
Skvele opisy, vobec by mi ich tu nevadilo aj viac. Zdalo sa mi, ze si vyrobila ten utulny kontrast medzi rozpadavajucou sa hrdinkou a nehybnym svetom okolo, ktoremu to je jedno. Nikto ju nelovil a nechcel jej zle. Uz len ozaj drzat palce! :) Co ju ale drzi pri tej vopred prehnanej snahe existovat? Jasne, ze steniatko! :)
22.02.2022
Veronika Valent
Brilantne napísané opisy, vôbec ma nenudili, práve naopak. Až pri druhom čítaní som si uvedomila náznaky toho, že je reč o androidke. Takže si ma dostala! Gratulujem. Osobne sa desím umelej inteligencie s citmi, takže na mňa poviedka zapôsobila trochu rozporuplne. Ale to je môj osobný postoj, cez ktorý sa ja asi už asi nedostanem.
02.03.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.