Diskusia 1/1: Blesky

Podpor scifi.sk 2 % z dane v roku 2023

Diskusia

Aleš Horváth
Hezkyyy... ako keby som celú študentskú pečať maškrtil. takéto môžem aj viac. ako vystrihnuté z Warcraft séria, na parádu.
22.01.2022
Goran
Chcel by som napísať - nenápaditá až tupá videoherná fantasy, presne z takých, aké neznášam, a aké sú doslova nehodné literatúry, keby to nebolo tak dobre napísané, keby... neprišiel koniec. To bolo krásne. Láska až za hrob :)
Takže vo výsledku je to dobré!
23.01.2022
ama_rilla
Ach neviem, mňa to trochu sklamalo, tešila som sa na Tvoju poviedku (keďže predošlé boli veľmi dobré), ale táto mi veľmi nesadla.
23.01.2022
B.T. Niromwell
Spočiatku to vyzeralo, že pôjde skôr o obraz hrdinskej smrti ako o poviedku, ale ten twist na konci bol super! Zostal potom úplne super pocit.
23.01.2022
Magda Medvecká
Ja s tým popravde tiež nie som príliš spokojná. Veľmi sa mi to páčilo vizuálne, ale to sa mi asi nepodarilo až tak dobre preniesť na papier a potom som si uvedomila aj to, že vlastne sme tak nejak vpadli doprostred boja a vypadli uprostred boja. Väčšinou sa snažím uzavrieť to lepšie, ale dnes to celé išlo trochu sťažka. Čiastočne aj preto, že jednu poviedku s búrkou mám už napísanú a stále som na ňu spomínala :D
23.01.2022
8HitBoy
Po formálnej stránke takmer bezchybné, na čo sme ale u teba zvyknutí. Tematika mňa osobne príliš nebavila, klasické fantasy plné mečov a kúziel si už nejdem tak ako kedysi. To je ale len chyba na mojej strane, nie tvojej. Napriek tomu som mal po prečítaní poviedky príjemný pocit a hodnotím ju určite kladne.
27.01.2022
xius
Ten zaver je prepekny. Inspiruje k predstavam, co bolo dalej a to je vzdy obrovske plus! Miatol ma zaklinac/carodej, ale za to si mozem sam. A ocenena "kopija"! Ja som vobec nepochyboval, ze v tomto sa vyznas. :)
27.01.2022
Magda Medvecká
Joj, mne sa zase táto tematika začína dosť páčiť, aj keď rytierky hlavne vizuálne :D (najmä keď obrázky sa ľahšie hľadajú ako literatúra)
Xius, je možné, že s tým zaklínačom/čarodejom som to doplietla aj ja. Boli tam dvaja čarodejníci a v tej rýchlosti sa mi asi rozpadalo opisovanie. Neviem, prečo mi nenapadlo použiť slovo nekromant napríklad :D
08.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.