Diskusia 3/3: Poviedky prijaté do výzvy Fantastická poviedka - Šieste (anonymné) kolo - hlasovanie do zajtra

Podporte scifi.sk

Diskusia

Terry Chrapúňzel
Ja Satamarangu do súťaže nedarujem, lebo vesmír funguje tak, že keď sa človek jednej Satamarangy nezištne zbaví, pristanú mu za pár dní v poštovej schránke dve nové Satamarangy :3
17.01.2022
Veles
No, hlasovanie by malo byť uzatvorené ak sa nemýlim, tak si idem tipnúť :D Na prvom mieste je podľa mňa Veľký deň, myslím si že tá poviedka v tomto kole nemá konkurenciu. Na druhom a treťom mieste tipujem Opravdové hrdinství? a Záhradu modrého muža, možno ešte Najdôležitejší zápas.
Inak môžeme tipovať autorov tu v komentároch?
16.02.2022
B.T. Niromwell
Môžete:) Ďakujemza rozprúdenie diskusie, už máme aj FB event! A pre všetkých, ak tipujete súťažne, tak poprosím buď jedného, víťaza alebo Top3.
16.02.2022
Veles
Tak si skúsim teda tipnúť aj nejakých tých autorov :D Najviac som si istý s autorstvom pri Záhrade a Opravdovom hrdinství, tam to tipujem na Lukáša a Luciu. Jeden prsteň je podľa mňa od Grimbura. Goran sa musel toto kolo dobre schovať, ale možno napísal Najdôležitejší zápas? A myslím si že ma v tomto kole tak trochu Writer napodobnila (nič v zlom :D ), a poslala nie jednu, ale dve poviedky, a to Slávku a Veľkú horu. Tablety by som tipoval možno na Ama_rillu. Zvyšok radšej nebudem tipovať :D
16.02.2022
Goran
1. Veľký deň 2. Opravdové hrdinství? 3. Zosnovali sme to takto...
17.02.2022
ama_rilla
Podľa mňa je víťazom Veľký deň. Nebyť tej českej poviedky, tipla by som si Lucku ako autorku tohto dielka. Ale asi to bude niekto iný. Autorstvo ostatných tipujem nasledovne : Čarodejník- Drethnot, Úmrtiny - Veles, Záhrada - Lukáš, Veľká hora - Writer... A viac neviem. Ešte mi napadlo že Slavku možno napísal Zlodejisnov.
20.02.2022
8HitBoy
Tak ako... už ste ready?! Lebo ja veru nie.
21.02.2022
Goran
vždy připraven ;)
21.02.2022

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.