Diskusia 1/1: Mačka vo vreci

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
Bizarne splatteroidné, nápad je priam až junjiitovsky prestrelený, paráda. Pozor na chybičky, zrážajúce dojem ("s hnevom vpísaním do jej tváre" (hrubica + "jej" navyše), "nastalo v obývačke mladomanželov hrobová mĺkvosť", "kúsla" (nespisovné)).
Veta "Hlava síce patrila mačke, no jej telo to už mačku nepripomínalo, ale akúsi kovovú konštrukciu." mi nereže a bolo by fajn ju prepísať. Inak som sa pobavil a ten nápad k tebe parádne pasuje :)
20.11.2021

Nebuzardar
Diabolský mačkocuc! Skvelý nápad! Priama reč taká divokejšia no, ale to vcucovanie suseda ma bavilo, by som si o tomto aj dlhšie počítal
20.11.2021

WriterInTheDark
Nejak to na mňa nefungovalo. Mačkocuc - ale dobrý názov :D
21.11.2021

YaYa
Oceňujem bizarný nápad. Postavy sú zvláštnym spôsobom zveličené a parodické, ako to v tvojich hororoch býva, a nie vždy mi to sadne. Tu sa našťastie nebrala vážne ani pointa. Okrem toho si sa v tej rýchlosti niekedy zamotal do vlastnej vety, ale stava sa.
21.11.2021

Aleš Horváth
super, páčilo sa mi to.
21.11.2021

B.T. Niromwell
Miestami tam boli trošku zvláštne vyjadrenia, ako zvieracie pískanie – aké zviera píska? Neskôr tomu zvuku hovoríš tajomný vreskot. Alebo s hnevom vpísaním do jej tváre – s hnevom vpísaným v tvári. Priamym pohľadom sa pozrel na manželku – ako sa dá na niekoho pozrieť nepriamo? Je tam toho takého viac, ale to je asi syndróm PNP. V druhej polke to nabralo dobré grády, oceňujem ďalší mindfuck.
26.11.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.