Diskusia 1/1: Tinderkrémik

Filmová história scifi

Diskusia

xius
Som si vravel, kadial s tym pojdes? Namazanie na kreditku ma nadchlo! :D Finale slo pekne do sialena. A este šibrinkovala!!!
Vyborna fun, pacil sa mi jazyk, postavy aj ta necakana uletenost. Ze si nikde v texte nepouzil nazov "Tinderkremik" je tiez super detail, hoci asi nechtiac? :)
25.09.2021

Magda Medvecká
Veľmi, veľmi som sa pobavila, text pekne plynul, bol to zaujímavý nápad a vedela som sa vcítiť do pocitov Dálie (hlavne keď chcela ísť domov). V skutočnosti neznášam takéto "basic b*tch" s dlhočižnými nechtami a afektovaným prejavom, ale vlastne sú skvelým podkladom pre humor a tu som si ju užila. Vlastne ani neviem, či tam boli nejaké chyby a to väčšinou značí kvalitu príbehu, keď som nemala čas nič hľadať. Takže veľmi dobre :)
25.09.2021

JJ37
Oj, veľmi som sa pobavil! Záver prekvapivý, príbeh akoby vypadol z nejakého dobrého tinedzerskeho Black Mirror. A prečo nie? Dávam plný počet :)
26.09.2021

B.T. Niromwell
Dobre si to uhral, lebo orbiť si srandu z basic ľudí sa môže zvrtnúť na riadny cringe, ale tuto to bolo pekné a ten koniec bol úplne heartwarming :)
26.09.2021

Straka
Poviedky s humornou pointou sú pohladením pre dušu, táto bola priam skvostná :DDDD Hlavne ak sa mi s menom Anabela, či presnejšie povedané Annabelle, spájajú iné asociácie :DDDD Neviem prečo, ale toto ma rozsekalo: „Krém hovorí, že investície do krypta sa vždy vyplatia.“ a zmienka o Jožiho erektilnej dysfunkcii :DDDDDDD Všetko na seba plynule nadväzovalo, bolo to dynamické a čtivé. Najmä ak mám s podobnými "dobre mienacimi" Anabelami bohaté skúsenosti. Ale pozor, niekedy sa po svete nepremávajú s dokonalou manikúrou, ale v kvetovanej zástere a sú veková kategória 60 plus :D Tým pádom navrhujem, aby bol Tinderkrémik produkovaný aj v podobe klasickej Indulony :D
26.09.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.