Diskusia 1/1: (Ne)majstrovská sezóna

Podporte scifi.sk

Diskusia

8HitBoy
Kristepane! Taká blbosť a pritom tak vtipná blbosť! :) Už viem ako si ťa zafixovať - ty budeš náš poviedkový športový komik! To čo fungovalo v FPčke fungovalo aj tu. Smial som sa, najviac asi na tých mystifikujúcich zátvorkách. Super! :)
25.09.2021

B.T. Niromwell
Zasa sa mi najviac páčilo, ako vieš v celom texte udržať niť, ktorá nemá s pointou nič spoločné. Ten záver bol hrôzyplný :D
25.09.2021

xius
Tieto chore hlavy miestne! Este, ze som nic nepil, lebo v zavere by som to vyplul. :D Mal som cely cas slusne deja-vu, ale kazdy z nas ma temu, ktorej sa rad drzi a ktora mu tak nejak sama ide pod prsty. Tvoja je jasna a cita sa vdacne. Zatvorky su malokedy dobry napad, ale tuto si sadli ako chlapci z tria!
26.09.2021

Straka
:DDDDDDDDD Famózne. Súhlasím s predchádzajúcimi komentármi, ten záver ma rozsekal. A áno, tie zátvorky si vymyslel perfektne :DD Už keď som videla mená tria - Šušuškin, Kukučkin, Čičuškin, vedela som, že to bude kvalitný nadpriemer, ale toto bola jedna báseň :D Som zvedavá, ako ďaleko by to chlapci dotiahli v rodnom Rusku. Možno by v sezóne 2040/2041 vyhrali aj Putinov pohár, nikdy nevieš.
26.09.2021

Aleš Horváth
xius to deja vu som mal aj ja. nakoľko ide o pnp tak neriešim. horšie bolo keď sa v FP objavila rok stará FP.
k tejto Pnp: Osobne ma to povavilo aj teraz, aj vtedy keď som to čítal kedysi prvý raz.
14.10.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.