Diskusia 1/1: Izba

Filmová história scifi

Diskusia

BlackTom
Sympatické, pripomenulo mi to vlastné pocity z El Prat, lenivú a tajomnú povahu Španielov a tiež Luisa Buñuela, Hellraisera, lokálne víno, Luisa Roya... :) Good Feeling, ďakujem!
24.07.2021
Myrmarach
Neviem prečo, ale z nejakého dôvodu verím, že sa to fakt stalo :D
24.07.2021
siliante
Výborná atmosféra. A áno, tiež súhlasím s tým, že to pôsobí veľmi uveriteľne :)
24.07.2021
10Geek
Mne tam práve naopak atmosféra chýbala. Pôsobilo to na mna ako obyčajne prerozprávanie zážitku a od záveru som nejak čakal trochu viac.
25.07.2021
xius
Rozpravanie byva tazke. Spravidla sklzne do "a potom, a potom". Tu sa ti to darilo drzat farbiste, s dostatkom diania, aby dej neplynul ako na motuze! Kombinacia vlastnych zazitkov a nejakej fantastiky funguje velmi dobre, to je casto najlepsia volba, specialne v PNP. :) Pekne! A s oboma temami!
26.07.2021
xius
A este som chcel: udavat rozmer niecoho nebyva dobry napad. "Maly obraz" uplne stacilo. 20 x 20 cm si vie bleskovo ukotvit v realite len niekto, kto sa rozmermi zivi. :) Potom to kazi fantaziu. (rozmer je dolezity, ak je to jadro poviedky, v Ramovi malo vsetko rozmery! vsetko!)
26.07.2021
YaYa
... ani ja by som už nešla. Poviedka ma celkom bavila, predstavovala som si obrazy od Goyu v sídliskovom byte. Chcelo by to zapracovať na atmosfére, viac reálií, aby to dostalo taký španielskejší vibe, to sa ale za hodinu nedá. Inak sa modlil k bohovi Velesovi alebo k autorovi textu? Lebo to druhé by bol pekný trik :D
27.07.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.