Diskusia 1/1: Piatok

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

Magda Medvecká
To bolo také príjemné feel good :) Mať tak takého Emila za kamaráta, to by bolo! :D
22.05.2021

HB
Odkiaľ berieš tie nápady?! Piatkový pôžitkár, ktorý tomu dňu prispôsobuje celý svoj týždeň je nádherné za vlasy pritiahnutý, ale inak v podstate reálny námet. A podobné témy ty veru písať vieš. Čítalo sa to výborne a malo to svoj nenútený humor, čiže za mňa super.
23.05.2021

YaYa
Úplne krásna postavička :) Aj keď mám obavy, že keby jeho šťastie malo závisieť len od perfektne naplánovaného piatkového večera, tak mu to skôr nevychádza. Príjemné dielko, aj keď by sa zišlo rozvinúť niektoré detaily. A úplný obdiv, že si dokázal napísať niečo na tú tému. Mne pri nej úplne mrzli kolieska ako na stredoškolskom slohu.
24.05.2021

xius
@Magda: Dakujem a ze? To by bolo! :)
@HB: Ja neznasam ten stres a tlak z bliziaceho sa piatkoveho vecera, tam niekde zacala inspiracia. :) Dakujem.
@Yaya: Vdaka! Hej, bolo to trochu privelke susto. Kopec informacii musi citatel vytusit, lebo povedane nie su a s poslednym odstavcom som nespokojny. Ale klepal som ako stonozka, ovela lepsie to uz neslo. :( ...ja som sa ako na slohu citil pri klobuku! Hej, cylinder, ale co dalej?! Panika! Beznadej! :) (@HB super temy, to len tie nase traumy stredoskolske)
24.05.2021

B.T. Niromwell
Ty vždy dokážeš vykresať z niečoho obyčajného niečo úplne neobyčajné. Mal by is častejšie písať, tie nápady fakt stoja za to! A okrem toho, že to má nápad, tak ma úplne chytá tvoj štýl písania.
13.06.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami