Diskusia 1/1: OMEN X

Filmová história scifi

Diskusia

Zlodejisnov
Páčila sa mi pointa, no putovanie na lodi a "dobrodružstvo", ktoré by tam zrejme malo byť, tam nebolo. To ma trochu sklamalo, lebo pre take niečo by som do s.r.o nešiel. Podľa mňa nesplinili to, čo majú na bannery. Bol to len masaker.
17.04.2021

nenasytnik
Kvazifilozoficka taranina, ktora spaja total recall s sex death and robits. Fajne!
17.04.2021

xius
Co pekne sa da do mikro rozsahu napchat! Urcite si si tie mena uzil. Pri Pedrovi som sa uz skeril ako orangutan s arasidmi. A je „Raňajkovať budeš v pekle, ty hajzel!“ a pulzne delo veeeelmi volna narazka na Matrix? Whoa! Superske. :)
17.04.2021

Nebuzardar
Hej s menami to tentoraz celkom šlo a dosť dobre ste odhalili, ktoré všetky kultovky sa skryli do tejto mojej Veci :D
17.04.2021

BocianSara
Podobný nápad ako poviedka Prievozník 66213 a podľa mňa sa aj dosť pekne dopĺňajú. Viem si predstaviť, že by mohli byť z jedného sveta. Veľmi sa mi páči spracovanie a to ako sa poviedka na nič nehrá, je len zábavný pulp :)
18.04.2021

Zlodejisnov
Ešte doplním, že súhlasím s Bocianom Sara. Bolo by to super spojenie svetov, kde justičný systém využíva simulácie k náprave a zábavný priemysel k prežívaniu neskutočných príbehov.
18.04.2021

Nebuzardar
Áno vidieť tam tie línie a črty, spolu s tvojou oveľa prepracovanejšou poviedkou to dáva náčrt pekného komplexného systému
18.04.2021

HB
Hii, tebe takýto splatterpunk ktorý sa neberie úplne vážne celkom sedí. Máš v tom potenciál, vidno že si to užívaš a máš celkom zaujímavé nápady. Teším sa na ďalší kúsok :)
18.04.2021

YaYa
V pohode poviedka. Jediná smola, že som najprv čítala tú druhú s podobným námetom a už ma to až tak nedostalo. Ale fakt len chyba poradia.
18.04.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami