Diskusia 1/1: Príbeh jednej noci

Filmová história scifi

Diskusia

B.T. Niromwell
Skvele vykreslená atmosféra a vôbec celý text je dobrý. Pýtalo sa mi tam len trochu viac deja a príbehu, tým pdáom je finále iba úvahou, čo je ten najlepší problém, aký poviedka môže mať - čitateľ chce viac. Inak, ka si nečítala Gwind, tak podľa tohto textu by ťa mohol baviť, celá kniha je o takomto zabijackom klane.
20.03.2021
Marek Páperíčko Brenišin
Už dávnejšie tu mnohí konštatovali, tak ja sa len pridám. Písať vieš, ide ti to od srdca a vidno to na každej vete. Veľmi dobre rezonovali vety: "V momente prekvapenia a s čepeľou na krku sa klame ťažko" a "Hlavné je, že on pozná vás". Ako písala Bea, je to poviedka, respektíve epizóda, ktorá navnadí na ďalšie diela z tohto sveta. Tlieskam.
20.03.2021
cyberstorm
Velmi dobre napisane, tentoraz mi prakticky nevadilo nic. ALE: kde je fantasticky prvok? Realne? Chyba podla mna. To co si napisala je skvele, ale pokojne sa to mohlo stat v realnom svete. Takze za toto: sklamanie
20.03.2021
Zlodejisnov
Na môj vkus príliš strohé a bez deja. Štýl písania je ale výborný.
20.03.2021
Nebuzardar
Joj toto veľmi chutná jednohubka bola, taký ľudský rozmer to malo v zmysle, že väčšina ľudí občas neodolá zafilozofovat si o zmysle svojej práce, tak prečo by to neurobil aj nájomný vrah
20.03.2021
xius
Minimalisticke, funguje to dobre. Dokaz, ze pnp nemusi byt dlhy text, ze cesta vedie aj cez atmosferu.
21.03.2021
8HitBoy
Super fungujúca minimalistická vecička s výbornou atmosférou. Mám rád tvoj texty, sú vždy parádne úderné. Fantastické prvky úplne neriešim, osobne si na ne až tak nepotrpím. Pekné!
21.03.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.