Diskusia 1/1: Naulun, pán oblohy

Podporte scifi.sk

Diskusia

B.T. Niromwell
Krásna, ucelená legenda. Je to skvelo imaginatívne, so super posolstvom.
20.02.2021

Monika Kandriková
Veľmi som sa tešila na toho, kto sa odváži písať o obrázkovej téme. Táto poviedka splnila moje očakávania. Jednoducho a príjemne napísané, dobre sa čítalo.
20.02.2021

Marek Páperíčko Brenišin
Bolo to dobré, poklona dať taký rozsah na hodinu. Akurát som sa strácal v záplave nových mien, čo je trošku škoda, má to taký nádych legendy, či báje. Osem bodov
20.02.2021

Nebuzardar
Oceňujem prepracovanú mytologiu a príjemnú pointu 👍
20.02.2021

YaYa
Veľmi pekné. Páči sa mi, že je tam nielen samotný obrázok, ale aj jeho atmosféra. Miestami sú tam navyše privlastňovacie zámená, ale to pri PNPčke netreba riešiť. Skôr také upozornenie do budúcnosti ako kritika na tento konkrétny text.
21.02.2021

8HitBoy
Vynikajúci text po všetkých stránkach. Keď dobre pohrabem v pamäti, naša prvá interakcia bola moje opatrné pindanie na tvoju priamu reč. Tu je VYNIKAJÚCA. Dokonale si ma vtiahol do deja a predal mi nádherný, nadpozemský obraz. Klobúk dole pred tým, ako si sa vypracoval, fakt.
Koľko som ti dal bodov ti prezradím, keď ma porazíš v rapide! :P
21.02.2021

Zuzana
Tento text sa mi páčil zo všetkých najviac. Je živý, presný a má dynamiku. Môže to byť ucelená poviedka, ale na to by mala pomerne veľa liniek, ktoré sú nedokončené. Ako prvá kapitola naozaj dobrého príbehu je to skvelé a celkom by ma zaujímalo pokračovanie.
22.02.2021

Jan Ťuhýček
Neuvěřitelná atmosféra, fakt skvělé. Kdybys to chtěl rozpracovat, stálo by za to víc podojit ten okamžik překvapení ve finále povídky. Větu "Pre tých, čo nezapadajú, sú pripravené cesty, po akých by druhí kráčať nemohli." si odnáším jako moudro dne otce Furata:)
24.03.2021

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami