Diskusia 1/1: Nové bývanie

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

HB
OK, toto bolo veľmi príjemné a vtipné! :) Super!
24.10.2020

10Geek
Super! Veľmi sa mi to páčilo a hlavne to pobavilo. Aj keď si sa na jendom mieste stratila v menách (alebo ja), ale to nevadí hlavne pri takýchto menách a v rámci časovej limitacie pnp to je viac než pochopiteľné
24.10.2020

Aldeberan
Je to pravda, pôvodom všetkého zla naozaj je materializmus a gin.
24.10.2020

Monika Kandriková
Erekovci sa neradi delia, ale ja sa podelím o svoj názor. Keď som sa prvýkrát pustila do čítania tejto poviedky, mená ma rozosmiali, stred som preletela a koniec bol v pohode. Na druhé čítanie sa mi už do hlavy pchalo poučenie a depka. A bola som rada, že je koniec. Tak som si nie istá, ako s týmto zážitkom naložiť. Uvidíme.
25.10.2020

xius
Among Us vibes! Pobavilo na urovni, same originalne konce hrdinovia dostali. :) Dotyku rozpravkova by sa hodila mozno o kusok vacsia krvavost a hned sa to obtiera o Dobsinskeho rezanie palcov. :)
26.10.2020

Magda Medvecká
Bolo to také milé a zároveň také hrozivé, dobrá kombinácie. Páčil sa mi aj ten prechod od nerozlučnosti k individualite a závisti na konci. Nevšimla som si, že by mená ušli, ale asi som sa na ne ani moc nesústredila, keďže všetci boli Erekovia ;) Čitateľné, pobavilo, bude to jedna z mojich top tohto kola. :)
05.11.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami