Diskusia 1/1: Hodinár

2% 2021

Diskusia

xius
Mierne prevarena idea, ale zaujimave zapojenie doboveho sveta. Nie vzdy to slo hladko, stylistika akoby tlacila na pilu v snahe vyvolat efekt "takto sa hovorilo kedysi", ale stihnut to za hodinu je nelahke. Bolo by kuzelnejsie, keby sme nahliadli viac do fungovania umenia stareho otca, nielen citat o jeho vytvoroch ako vyzerali, ale to je uz dan za PNP.
26.09.2020

HB
Veľmi pekný text. Jasné, pointa sa dala predvídať, ale podaná je na úrovni. Číta sa to dobre a tvoje opisy sú jemné a plné obrazov, čo je veľké plus. Pozor ale na tú Fridu! Písala sa s K-čkom :)
26.09.2020

B.T. Niromwell
Mne sa najviac páčila atmosféra vykreslená na začiatku cez starkého vynálezy a vzťah k otcovi, malo to veľmi peknú atmosféru.
26.09.2020

Radovan
Veľmi sa mi páčil spôsob akým bol písaný text. Vnímal som v tom veľký rozhľad a znalosť prostredia a dobrú prácu s atmosférou. Chýbal mi však nejaký pohon dopredu, zdalo sa mi, že ma tám nič nevedie, neťahá.
26.09.2020

Milan "Miňo" Tichý
Celkom dobrý text. I keď to celé miestami trochu stagnovalo na opisoch. Napísané to nebolo zle, skôr trochu rozvláčne, čo nemusí byť nutne chybou, ale tu to spôsobilo trochu horšiu čitateľnosť. Nápad sa mi páčil, i keď som čakal sprvoti niečo iné (že čas vo veľkých hodinách bude plynúť pomalšie a tak si tam vždy budú môcť nájsť čas..). A len taký detali, mierka sa zapisuje opačne, nie 250:1 ale 1:250 :D
27.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami