Diskusia 1/1: Para a dym na čistine

2% 2021

Diskusia

HB
Ahoj! Nie je to zlé, ale nemôžem sa zbaviť pocitu, že trpíš na podobný problém ako ja, a to že by si potreboval možno nejakého betareadera na to, aby ti texty trošku "poľudštil". Predpokladám, že si nejaký vedec alebo fanúšik vedy, ale toto je beletria, nie vedecká práca. Inak je to zaujímavé, pošli to Christopherovi Nolanovi, možno natočí nový film! :)
Záverečný vtípek je veľmi fajn, ale kapradie mi príde ako veeľmi silný čechizmus. Teším sa na ďalšie poviedky!
26.09.2020

xius
Slovna vymena mala spad, rozhovor ma velmi bavil! Trochu by pomohlo, keby pri nich bol spomenuty recnik, hoci tusim, ze sa vzdy striedali. Dotyk ozajstneho scifi mam vzdy rad, cim viac takeho. :)
26.09.2020

B.T. Niromwell
Páčil sa mi dialóg, aj pointa, len som bola nejaký čas zmätená, kým som si to všetko spojila.
26.09.2020

Magda Medvecká
Najskôr som bola stratená, ale koniec to dosť vylepšil a za stegosaura to bolo ešte o bod naviac :) len by ma zaujímalo, či to bolo schválne alebo nie - na konci, keď uhasil cigaretu, si ju vložil do vrecka, aby nikoho nemýlil... ale potom len tak odhodí hodinky do krovia?
26.09.2020

Radovan
Ďakujem za feedback :) Prvýkrát som skúšal takto za hodinu niečo napísať, nie je to vôbec jednoduché.
Tie hodinky inak, to nebol zámer, to bol môj fail, neuvedomil som si to. Ani by mi to asi nenapadlo, kebyže nenapíšeš :)
27.09.2020

Milan "Miňo" Tichý
Noo...nebolo to zlé, ale keď v dialógu nepoužiješ vôbec žiadne uvádzacie vety, moc tomu nepomôžeš. Dialógy posúvajú dej, ale takto to proste na mňa nefungovalo. Nevadí, že postavy ostanú čiastočne anonymné, ale toto je extrém. Nevieme o nich nič, kto sú, prečo sú a podobne...navyše hovoria veľmi podobne, až som rozmýšľal, či to nie je tá istá osoba snažiaca sa presvedčiť samého seba o správnosti svojho rozhodnutia :D :D
27.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami