Diskusia 1/1: Žena od jazera - Eva a jej rodina

Filmová história scifi

Diskusia

8HitBoy
Ahoj!
Konečne som si utriedil myšlienky ohľadom tvojej série Žena od jazera. Mohla by to byť fakt zaujímavá séria poviedok, ale viacero problémov ju zráža na kolená - rozpíšem v bodoch.
1. Je to obrovský, nevábny blok textu. Miestami to pôsobí až ako nejaký experimentálny prúd vedomia. Ťažko sa tým prehrýzť, odrádza to. Navyše tvoje vetné konštrukcie sú často úplne holé vety, až mám pocit že teba samotnú nebaví rozprávať nám ten príbeh, čo je škoda.
2. Niektoré časti príbehu sú podané neskutočne skratkovito. Preskakuješ rôzne kauzality. V troch riadkoch sa niekto narodí aj dospeje aj rovno oznámiš čo robil v živote, dobre že tam rovno aj neumrie. Máš v hlave bod A - začiatok, bod B - koniec a ty to vždy celé spojíš rovnou čiarou bez odbočiek. Hraj sa s čitateľom, hraj sa s jazykom, rozprávaš príbeh, nekrájaš flák mäsa :)
3. Nelogickosti. A že ich tam je. Dievča sa narodí zrazu bum je z nej geniálny vojenský stratég. Ako? Prečo? ČO? Nie, fakt nie.
4. Chyby, preklepy, nespisovné slová. Snáď netreba vysvetľovať.
Vidím na tebe ale neskutočnú chuť písať, rozprávať príbehy. Zdá sa, že ťa to baví a máš aj kusisko trpezlivosti, vymyslieť a napísať niečo takto dlhé. Veľa ďalej píš, skús na sebe zamakať a bude to lepšie. Určite si prečítam aj ďalšie diely. Drž sa a neber si to príliš osobne, naozaj sa snažím len pomôcť.
11.10.2020

8HitBoy
A viem, raz píšem že ťa to nebaví, potom že ťa to baví. Chcem, nech vieš, že verím tomu druhému :P
11.10.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami