Diskusia 1/2: Rituál

Panteón majstrov hrôzy

Diskusia

cyberstorm
Vazeny citatel nech sa nenecha pomylit. Zaklinadlo "ykumb" je prototyp neskorsieho zaklinadla "ykmub", ktoré v neskorsich castiach Prekliatych bohov dosahovalo este efektenjsie BUMKY! (ano, je to preklep) :D
07.09.2020

10Geek
Z tohoto kolá mám pocit že tu na webe panuje kolektívna nenávisť k zelenine :) poviedku chvalim a nemám nejak čo vytknúť. Čítalo sa to fakt dobre, dej napredoval, akcia bola napísaná dobre a aj humor to malo. Zaklínadlá ma veľmi bavili. Čiže aj keď to nie je úplne môj spálil čaju, veľmi dobre som sa bavil. Inak, keby sa démon nechá kŕmiť pozostatkami bôžika ktorý zjedol prvú dievčinu tak teoreticky by si mohol “pochutnať” na kanibalskej plnené paprike :)
07.09.2020

10Geek
*šálok čaju
07.09.2020

Jan Ťuhýček
Kde se můžu přihlásit do autorova fandomu? Ta povídka nemá chybu (bmuky nepočítám:)) - i když jsem si ze začátku říkal, jestli z toho náhodou nebude erotická povídka z kategorie voyer:-) Srdečně jsem se zasmál, možná ještě víc než u Pilipiuka, ke kterému to zase nemá tak daleko, ale povídka má i vážnější notu, která ji krásně vyvažuje. Chci víc povídek s tímhle hrdinou a z tohohle světa, a to hned!
07.09.2020

YaYa
Poviedka je z toho istého sveta ako náš román na pokračovanie Prekliati bohovia, čiže viac poviedok z tohto sveta a dokonca aj s týmto hrdinom: menu v hornej časti stránky - Naše projekty - Prekliati bohovia. Niet za čo :)
07.09.2020

HB
Už som ti to písal aj do chatu - je to super napísané, dobrá akcia, na mňa niekedy nie úplne do-situácie-vhodne-zapadajúc e výrazy, ale to patrí k tvojmu štýlu a ten je svojský a dobrý. Vytknúť niet prakticky čo :)
07.09.2020

cyberstorm
Mirko a aj ostatní :) Dakujem za pismenka plne pochvaly :P S tym fanklubom to bude tazke - ako poznam autora (sam seba) viem, ze ziaden nebude. To by musel rychlejsie a lepsie pisat :P Co sa tyka poviedky, tak Janka ma pravdu. Poviedka sa odohráva vo svete Prekliatych bohov, chvilu pred ich prvou kapitolou. Mala tak trocha osvetlit, co vlastne Cadus v Udgare robil, teda okrem toho ze chlastal. Navyse poviedka vznikla k 35. kolu PNP, kde bol velmi inspirativny obrazok. Zial, nestihol som ju dopisat a tak kvasila a kvasila... Nakoniec som ju trocha prekopal.
link na 35. kolo PNP: https://www.scifi.sk/spacenews /7224/Poviedky_na_pockanie_XXX V_-_Temy.html
07.09.2020

Jan Ťuhýček
To YaYa: No! To to trvalo!
07.09.2020

YaYa
Inak, poviedka. Ako vždy - dobre vymyslené, zábavné, má to atmosféru. Moja obľúbená veta: "Broskyňa si trúfla." :D Ale určite by bolo čo vylepšovať. Vypustiť/skrátiť prepájacie pasáže, odstrániť opakovanie slov a konštrukcií a pod. Bude z teba niečo :P
08.09.2020

Matej Klago
Super poviedka, a zaklínadlá ma dostali :D „Aberten žu im aňho abet an mákic mákic,“
08.09.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami