Diskusia 1/1: Veselá Kuna

Fantastická poviedka
4.
kolo

Diskusia

xius
Solidna praca! A Vesela Kuna je dobre meno. :)
25.07.2020

Marek Páperíčko Brenišin
Okej, za 8 bodov :-) Celkom dobré, hoci trošku deus ex machina. Aj pointa s jedovatými hríbmi bola omnoho kostrbatejšie schovaná, než v prvom prípade.
25.07.2020

Myrmarach
Dosť dobré. Pozor na kostrbaté konštrukcie a štylistické chyby (pričasto sa opakujúce slovo "zverenkyňa"). Celkovo good job. 8 bodov
25.07.2020

HB
Zdá sa že podvod s otravou hríbmi bol najčastejším leitmotívom týchto PnP :) Veľmi sa mi tvoja poviedka páčila!
26.07.2020

B.T. Niromwell
Pekné, i ked trochu kostrbaté, opakujú sa ti slová aj celkovo opakuješ, čo už bolo povedané inak predtým. Prišlo mi trochu zvláštne, že šaman bol pokojný távoru v tvár smrti, ale ked uvidel svoju zverenkiňu a povedala mu, čo urobila,hned sa rozčúlil. Ale to sú také veci, čo by sa vychatali, kebyže máš viac času, inak vydarený kúsok.
26.07.2020

Aleš Horváth
Pribehovo a pointa super.
Výhradu by som mal k prijímaniu za člena kmeňa. Ženy určite nie, chlapi iba za dospelých či za bojovníkov.
a ďalej si myslím že v praveku by mali ženy(sex) prednosť pred jedlom. Teda zachovanie génov, keďže ženy boli ťažšie dostupné ako jedlo a otrokov mohli robiť aj chlapi.
27.07.2020

Jozef Frajkor
Zdá sa, že sme mali podobné nápady :D Páčilo sa mi to, len malá faktografická poznámka (samozrejme nezahrnutá v hodnotení) - otroctvo sa vyvinulo až pri väčších spoločnostiach, kmeň, alebo nebodaj tlupa, sú na to príliš malé - ak je v tlupe/kmeni iba pár desiatok ľudí, kto by mal čas a ľudí stále strážiť otrokov?
+ bod za pekné mená :)
29.07.2020

Milan "Miňo" Tichý
Trochu kostrbaté, príliš často sa opakujúce slová, pár nelogickostí a zle zvolených pojmov vzhľadom na obdobie, v ktorom sa príbeh odohráva ( zobudil sa v putách...), ale v podstate to všetko by sa dalo poľahky vychytať s betareaderom alebo pri opakovanom upravovaní textu.
29.07.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami