Diskusia 1/1: Bež, bež, utekaj...

2% 2021

Diskusia

Myrmarach
Toto bolo super! Akčné, napínavé, doslova to človeka "vcucne". Čo by som vytkla, je reakcia hlavného hrdinu na konci poviedky. Pár sekúnd predtým sa lúčil zo životom a teraz to len tak hodí za hlavu? Ja by som na jeho mieste bola asi pekne naštvaná :D 8 bodov
23.05.2020

Marek Páperíčko Brenišin
"Mesto patrí nám, vy ľudské červy." to úplne zaklincovalo. Ináč je to dobre strelená poviedka, pobavilo :-D 8 bodov.
23.05.2020

HB
Boze, super, fakt veľakrát som sa dobre zasmial :)
23.05.2020

Monika Kandriková
ahoj Myrmarach -- ale môj hrdina predsa vie -- ako to povedať a nespojlerovať :D :D - ono sa to nedá povedať. :D :D jeho vzrušenie je pochopiteľné, ale dôvod je iný, nič nemusí hádzať za hlavu. :D :D
23.05.2020

Aleš Horváth
ako páčilo sa mi to až na jeden detail. myslím si že keď človek. beží e+2 tak dlho nevydrží a nie to ešte zrýchliť na e+3. nehovoriac o tom že keď človek beží a Tyro urobí krok tak by ten človek dlho nevydržal.
a problém vidím aj v tom, že on musel vedieť že to nie je reálne.
mimochodom, keď v upútavke vymením slovo potvora za slovo žena :-D tak máš veľkú pravdu. a sám rozmýšľam či je horšia tá potvora alebo zúfalá žena. ale, o tom potom ;-)
24.05.2020

YaYa
Ja sa ťažko sústredím na akčné scény, ale s touto som mala menší problém ako zvyčajne. Myslím, že preto, lebo bola vhodne poprekladaná tými narážkami. A koniec tomu dal úplne inú príchuť, super :) Dokonca nevidím problém ani v tých reakciách a v tom, že musel vedieť, že to nie je reálne a pod. Keď ľudia hrajú počítačovú hru, tak tiež vedia, že to nie je reálne a aj tak ich to vtiahne do deja.
24.05.2020

Monika Kandriková
Dík všetkým za komenty. :D :D A k tej reálnosti -- nuž, áno, T-čko bol síce hologram, ale ako vraví YAYA, môj hrdina sa s ním pekne zahral. A tá šanca na výhru mu bola zrejmá od prvej chvíle. Preto provokoval Rexa a počítal bežiaci čas. Kino mi chýba, ach jo, a takúto reklamu by som brala všetkými desiatimi.
24.05.2020

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami