Diskusia 1/1: Prekliati bohovia VIII. - Hodiny zúfalstva

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Páči sa mi, že sa dejové línie pospájali - za to asi vďaka už predošlému dielu - a trošku sa to prečistilo. Aj nové smerovanie je zaujímavé, len škoda, že neprišlo skôr, lebo samotný nový svet by bol na pár kapitol a stále je tu poriadny neporiadok v tom domovskom. V každom prípade ma asi prvý raz od januára pochytila taká tá chuť, že na toto by ma bavilo nadviazať ;) Mne sa inak celkovo zdá, že si to dosť pohadzujeme. Každý akoby na niečo pripravoval pôdu a potom to ďalší vezme a namiesto toho, aby to urobil, pripravuje pôdu na niečo ďalšie. A potom tri štvrtiny textu vlastne tvorí pripravovanie pôdy. A pár hodín deja trvá tri mesiace. Mali sme sa od začiatku lepšie koordinovať a je to aj moja chyba, ja som bola prvá, čo to celkom odklonila :/ Dala som za tento 9.
11.10.2019
jurinko
YaYa, ale to je asi problem tohto typu pocinov, rovnake to bolo aj v predchadzajucom pripade (neviem si spomenut, ako sa to volalo), my sme raz este v skole rozpravali pribeh, kde kazdy mal povedat jednu vetu, ja som zacinal, a druhy povedal de facto Zaciatok II, vobec nenadviazal na tu moju vetu. Ak to nema niekoho, kto tomu da jednotu, tak sa to rozbije.
Kazdopadne, tu sa mi pacil styl pisania, ale vadili mi formalne chyby (preklepy a tak).
Bol by som rad, keby sa to podarilo nejako rozumne ukoncit.
Ako vzdy: Dal som 5.
21.10.2019
Stano Lacko
Musim ale povedat, ze Feri tento projekt vediet trocha inak ako "Vesmirni tulaci", pretoze sa dost snazi apelovat na autorov, aby sa drzali linie, a snazili sa hlavne v druhej polovici roka zacinat pripravovat dej na vyvrcholenie, a nie vytvarat dalsie vetvy deja. No, uvidime co bude dalej, snad sa to zdarne podari ;-)
21.10.2019
Juraj Búry
Tak ja som v zasade len nadviazal a po dohode so Šaňom (predchádzajúci) a Marekom (nasledujúci) som napísal, čo som napísal
28.10.2019
Juraj Búry
A vlastne som sa držal Ferovho guidlinu
28.10.2019
Marek Páperíčko Brenišin
Celkom to bolo fajn. Trošku bolo cítiť, že si bol limitovaný v čom a ako napísať, ale číta sa to dobre. Trošku si mi prekrstil Iarima na Iriama, ale to je drobnosť. Sú tam nejaké preklepy a štylistické zvraty. Trošku ma sklamalo, že síce sa tam hovorí o jede, ale celá kapitola je vlastne "prípravná". Ale beriem, rozvrhli ste to tak, aby sa to spájalo, čo je super, začína sa v tom človek orientovať.
@Yaya: Ak to porovnám s Tulákmi, je to konzistentnejšie. Ono, to je riziko podnikania, ak to píše viac ľudí. Buď sa to drží pod prísnou kontrolou ale utrpí autorský jazyk alebo sa tomu nechá trocha voľnosti a je riziko, že to začne skákať. Myslím ale, že uzatváranie sa darí, tak už len dúfam, že to dobre dopadne (pre príbeh). Po betaríde a prerábkach z toho môže aj niečo solídne byť.
Dal som 7 :-)
26.11.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.