Diskusia 1/1: Apokalypsa vojen

Podporte scifi.sk

Diskusia

Marek Páperíčko Brenišin
Už genitív v názve ma upozornil, že niečo tu smrdí. Opäť, mrzí ma, že musím kritizovať. Dlhé zložité súvetie na začiatku skôr odrádza, hneď do toho buchne hrúbka (porozhadzovanÝ ľudia). Navyše, celé to akosi len tak plynie v priestore, zvrat je nasilu a pôsobí ako deus ex machina. Dal som 2.
28.09.2019

hayd
Je iritujúce, že sa nedá komentovať bez nutnosti hodnotiť hviezdičkami. Som rád, že ľudia tvoria. Za mňa osobne, ani jeden príbeh ma nejak nechytil za srdce, ale fajn súťaž. Určite sa ešte zúčastním.
Ps: Posieram gramatickíí nacizmus, ako aj národniarské hodnoty a pýchy jazykových abnormalít...Inak vďaka.
28.09.2019

Kei
Na prvý pokus nie zle, ale ťažšie sa to číta, trochu ťažkopádny štýl.
30.09.2019

Milan "Miňo" Tichý
To, čo tento text zráža dole je jeho neučesanosť. Je to jeden chaos. Ja viem, za hodinu napísať dokonalý text sa nedá, ale základ je , aby to bolo čitateľné. Pôsobí to ako kopa navŕšených myšlienok naskladaná za seba v rozťahaných súvetiach. Vidno, že bol nápad, ale myšlienky utekali rýchlejšie ako sa stíhali písať. Inak nie je nutné komentovať vlastný text, niekedy je to viac na škodu...a píš ďalej
03.10.2019

Magda Medvecká
Mám pocit, ako by tu bola snaha o nejaké poetické/dramatické/teatrál ne vyjadrovanie (čo vlastne celkom môžem), aj keď občas ten slovosled a pády a skladba slov trochu škrípali. A ten dej bol zvláštny, naozaj ako sen, ale asi sa mi páči postava hrdinu, okolo ktorého udalosti viac-menej prelietavajú bez toho, aby sa ho dotýkali, aj keď on sa ich môže zúčastniť. Nepríde mi to ako taký klasický hrdina, ktorý všetko berie osobne a všetko sa deje jemu osobne. Po premyslení a odfiltrovaní tých zlých vecí s prekvapením zisťujem, že sa mi to vlastne celkom páčilo.
Bohužiaľ, všetok dobrý pocit zabil komentár autora. Lebo, bohužiaľ, bez gramatiky sa nikto ďaleko nedostane a môže si písať akurát tak pre seba. Lebo čo som si všimla, tak je tu dosť veľa čitateľov, ktorým na tom záleží. A keď už je text na verejnosti, aby si ho mohli prečítať aj iní ľudia, tak by už mohol mať aj nejakú formu a úroveň.
09.10.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.