Diskusia 1/1: Zrada

Fantastická poviedka 3.
kolo

Diskusia

B.T. Niromwell
Skvelý atmosferický začiatok, njamä vzhľadom an dnešné počasie aj dosť aktuálny, škoda len, že potom toho deja vela nebolo. Viac by mi to pasovalo ako scena z dlhšieho úseku, kde by bolo viac miesta na rozvoj postáv a deja.
28.07.2019

Marek Páperíčko Brenišin
No, začiatok nebol zlý, ale mohol byť lepší, keby si tú vetu rozdelila: "Bol to jeden z tých nechutných dní, keď sa z čista jasna chcelo počasie pomstiť. Ľuďom za ich zločiny voči prírode." Vygradovalo by to napätie, ktoré si dala v úvode. Mohla to byť skvelá rezonančná poviedka, takto to skĺzlo do nejakého deja. Lenže v ňom sa v podstate nič neudialo. Pre mňa priemer, 5.
PS: Chyby ako časté používanie slova "bol" nerátam, to by odstránil pozorný betaríd.
28.07.2019

Kei
Atmosféru to má, čítalo sa to fajn, ale pripadá mi to len ako scéna z väčšieho celku, možno aj preto, že akosi nechápem o čo tu vlastne ide. Ako chápem že HP podsunul zločincom nejaké info, ale čo to má znamenať? to odrátavanie? ak je to odpočet do konca sveta, tak prečo by mu malo záležať na nejakej novej identite? Asi si sedím na kábli, ale niečo mi uniká.
28.07.2019

YaYa
Úvod bol super, ale ďalej to pokračovalo tak nejako nemastno-neslano. Proste automatické písanie, keď začnem písať príbeh, či dokonca vetu bez toho, aby som vedela, ako ju idem ukončiť, no však definícia PNP. Niekdy to vypáli lepšie, inokedy nie. Tá minulý mesiac sa mi páčila viac.
28.07.2019

Milan "Miňo" Tichý
Ako som čítal, rozmýšľal som stále, k čomu to všetko bude smerovať. Napísané je to fajn, atmosféra je tiež obstojná...len neviem, ten záver...viem, hodina je proste len hodina, ale bolo by fajn trochu v priebehu textu naznačiť čosi viac o podstate príbehu, takto to vyšumelo do prázdna, lebo sme sa vlastne nič nedozvedeli...má dôjsť k rozšíreniu nejakej epidémie skrz vírus, to je vše...kto to spraví, prečo to zaujíma mafiánskeho bosa a hlavne ak hlavný hrdina vie o čo ide (a to zjavne vie, veď sa do toho súboru vie dostať skrz heslo) prečo nezbalil rodinu a nevypadol, keď vedel, že času je málo...ok, ten boss mu vedel zrejme vybaviť veci čo od neho chcel, ale bolo to ozaj také dôležité?
03.08.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami