Diskusia 1/1: Muriena

Filmová história scifi

Diskusia

YaYa
Rozprávkovo-povesťová atmosféra super a tým záverom si sa mi dokonale trafil do vkusu. Akurát ten starý jazyk ti podľa mňa nejde celkom prirodzene z huby a je tam strašne veľa chýb, hlavne i/y. Viem PNP, ale tentoraz ma to rušilo, nepamätám si, že by si v predošlých toho mával toľko.
09.12.2018
Monika Kandriková
Chybové a rozvláčne, a to je škoda. Zrodenie Zimy sa obvykle spája s vôľou vybrať si studenosť a nie z prinútením, to mi prišlo celkom osviežujúce, :D lenže nie dosť, aby bol body vyššie. :D
10.12.2018
Marek Čabák
Veľa chýb, strašne rozvláčne, snaha o historický jazyk veľmi nevyšla, pointa je síce fajn a páči sa mi, kam to viedlo, spojenie príbehu s mytológiu ma potešilo. To ale samé o sebe nestačí. V závere som cítil, že asi tlačil čas, lebo by to chcelo trochu kulantnejší koniec.
11.12.2018
Magda Medvecká
Mne sa celkom páčilo, na hodinovú vec pomerne ucelený príbeh . Bolo to síce dosť rozvláčne, ale keďže to má taký mýtický charakter, tak mi tie poetické popisy ani nevadili :) Len teda tie chyby, ale to sa asi dá ťažko ustrážiť v tej rýchlosti. (A asi by sa mi viac viac páčilo, keby ju na konci zmasakrujú/obetujú tí jej poddaní, ale to už sú len osobné očakávania, ktoré nemajú nič spoločné s kvalitou poviedky :D )
21.01.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.