Diskusia 1/1: Horárka

Diskusia

YaYa
Ľúbim ja takéto pekné, írečité dedinské fantasy - však ma poznáš, vieš :) Poviedka príjemne prekvapila, jazyk fajnový, bodov som zabila jak bodový Sat... ehm, radšej Mikuláš. Akurát "komôrka" je v takýchto povestiach skôr býva malá izbička slobodnej dievčiny - nápadník čaká pod oblôčkom, kým jeho milá vyzrie zo svojej komôrky. Miestnosť so sudmi by mala byť podľa mňa nezdrobnená komora alebo paradoxne ten pitvor, ale asi by mi to ani nenapadlo, keby sme sa o tom pitvore nebavili. Inak by som chcela vedieť viac o tom, ako to so zmenou na príšeru fungovalo, takže tajomno funguje.
09.12.2018

Monika Kandriková
Tejto poviedke chýbalo poriadne prekvapenie a keby došlo i na Veľké Víťazstvo v štýle studenej pomsty napríklad uprostred horúceho leta, pripútala by čítajúceho omnoho viacej. :D :D Toľko nešťastných koncov bolo v týchto PNP, to asi z tej blížiacej sa zimnej depky. :D :D
10.12.2018

Marek Čabák
Pre mňa najlepšia poviedka tohto kola a to sa odrazilo aj na hodnotení. Isteže, záver možno nebol celkom prekvapivý a v texte nebolo nič, čo by naznačovalo že horár je zlý chlap okrem toho jedného komentáre neznámeho obyvateľa, ktorý môže aj nemusí byť pravdivý, na druhej strne celý text je napísaný tak akosi krásne, plynulo, mierne nadpozemsky. Mal som z toho celého dobrý pocit. Nie vždy úplne dopovedané myšlienky, nie vždy úplne dopísané vety, napriek tomu však jednoznačné plynutie deja. Bolo tam toho málo a dosť zároveň, fantázia čitateľa pracovala na plné obrátky. Ako hovorím, veľmi dobré pocity som z toho mal.
11.12.2018

Alexandra.x
Pôsobive, zaujimava pointa. Nemam rada ten vidiecky kvazi starosloviensky štýl, ale niekto mozno ma. Celkovo dobry pocit.
28.04.2019

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami