Diskusia 1/1: Sneh

Diskusia

YaYa
Toto je presne poviedka, akú si tá téma pýtala :D Páči sa mi, že je tam využitý ešte aj ten preklep. Tušila som, že sa zasmejem, už keď som videla meno autora, lebo som si hneď spomenula na Chateau Topoľčianky, ročník 2046 z Malej antológie scifi. A naozaj som sa aj zasmiala, na viacerých miestach 3:) Záver sa dal predvídať tesne predtým, ako prišiel, ale podľa mňa je už celá tá téma riadne spoilerová, takže to nevadí. Jediná väčšia výhrada, veľmi ironicky zabitá hrubica v slove dysgrafik.
09.12.2018

Monika Kandriková
Ako už povedala YAYA, list Satan Clausovi sa dal čakať. I to, že capko s niekým skúsi vybabrať sa dalo čakať. Ale pravý zing by tá poviedka dostala, až keby sa mu to nepodarilo, sorry. :D :D
10.12.2018

Marek Papcun
Dobre napisane priznam sa ze som sa aj zasmial ked vytiahol zippo s vlastnym motivom :) ale... Absolutna nelogickost co mi pokazila dojem. Moze si priat cokolvek a namiesto toho aby si prial aby jeho zena znova zila pretoze to zrejme nie velmi dobre zvlada a je z toho rozhodeny si praje takuto kravinu :) to ja len tak :)
12.12.2018

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami