Diskusia 1/1: Mesiac S Nova 2. kapitola

Diskusia

Aleš Horváth
Norbert, povieš nam aj cosi o sebe? kolko mas rokov, ako dlho sa venujes pisaniu, co rad robis a tak. diky
06.08.2016

Veronika Valent
Ahoj Norbert, vďaka Alešovi som si dala námahu a začítala sa do poviedky. Najskôr som sa urazila, že mňa sa na podobné veci nikdy nepýtal :-), ale potom som pochopila. Prepáč, budem úprimná, ale je tam chyba na chybe. Nie som dokonalá, sama ich robím dosť, ale si lepší. Cením si, že si ani raz nevymenil slovo piramída, za pyramída, čo by bol spisovný variant. Aspoň v tom si bol precízny. Takisto napriek medzerám vo vzdelaní máš fantáziu, odvahu a chuť písať, čo je veľké plus, len niečo mi hovorí, že si na hodinách slovenského jazyka nepatril medzi "premiantov" triedy. Pred uverejnením ďalšej časti, odporúčam zájsť niektorým z nich a dať si ju opraviť. Potom sa čitatelia budú vedieť ľahšie sústrediť na text a Tvoje posolstvo, ktoré mne akosi uniklo.
06.08.2016

Norbert
Neviem prečo ale akceptujem pripomienky na pokračovanie čo sa týka poznamok ohladne spravnosti skladby pisania už sa to opravi v ďaľšom pokračovaní . Samotný dej a pokračovanie poviedky vychádza z nápadu o to čom možno raz bude. Veď i samotný Jules Verne bol v minulosti dosť považovaný za rojka a pre zaujímavosť každý začiatok je ťažký dúfam, že v pokračovaniach to bude bez spomenutých nedostatkov. Kolľko ich sa ešte len uvidí . Samotný odkaz hladanie čo sa zdá stratené ale nakoniec sa určite nájde. Neberiem si žiadne príklady z filmov ani z uvedených literárnych námetov, snažím sa hladať fantáziu formou ktorá sa mnohým zdá tak trochu možno strohá ale úfam, že po dokončení týchto kapitol to bude fajn a časom to možno zaujme i čitateľov. Ešte raz dík pripomienky. Akceptujem
06.08.2016

jurinko
Norbert, ja by som sa, po precitani si tvojho komentara, este mozno spytal jednu dalsiu vec: Je slovencina tvoj materinsky jazyk? Lebo mi to pride ako ked niekto z juhu Slovenska skusa rozpravat po slovensky, ale pritom z domu pocul bud madarcinu, alebo iba lamanu slovencinu. Nic v zlom, len to povazujem za podstatne pri hodnoteni tvojho diela.
08.08.2016

Zostávajúci počet znakov:

(len pre registrovaných).

Registrovaný užívateľ
Login:
Heslo:
Zachovať prihlásenie po vypnutí prehliadača
Zaregistruj sa, a môžeš dostávať komentáre k témam a článkom, ktoré ťa zaujali.
Neregistrovaný užívateľ
Meno:
Email:
(nebude zverejnený)
Podmienky:
čítal som a súhlasím s podmienkami